Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

SKELBIMAI

KVIEČIAME JAU DABAR DOMĖTIS IR PLANUOTI STUDIJAS ŠIAULIŲ VALSTYBINĖJE KOLEGIJOJE!

2021-01-25 Dalintis

Kokia profesija tave žavi? Kokiai sričiai norėtum skirti savo laiką ir energiją? Rinkis tai, kas tau artima ir įdomu!

Turi klausimų apie priėmimą ir studijas? Domėkis, rašyk, skambink! Nedelsk, registruokis ir dalyvauk nuotolinėje konsultacijoje su studentų priėmimo specialiste jau sausio 27 d.!

Jaudiniesi dėl artėjančių brandos egzaminų, norėtum būti jiems geriau pasirengęs? Registruokis į SVAKO PAMOKAS, nemokamai sustiprink matematikos, lietuvių kalbos, fizikos ir informacinių technologijų žinias!

Jau dabar nori matyti ir jausti, kuo gyvena studentai ir dėstytojai Šiaulių valstybinėje kolegijoje? Stebėk, ką veikiame, drąsiai junkis prie online renginių!

Be abejonės, apie naujausius įvykius greičiausiai sužinosi pamėgęs kolegijos profilius socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram.

Studijuoti paprasta, kai pasirenki tai, kas įdomu!

Saulės mieste įsikūrusi aukštoji mokykla nekantrauja su tavimi susipažinti ir priimti į rūpestingą bendruomenę! Kokybiškos studijos ir dėmesys kiekvienam studentui! Susitikime Šiaulių valstybinėje kolegijoje!

Informuojame, kad, esant poreikiui, organizuojame nuotolines Šiaulių valstybinės kolegijos priėmimo specialistų konsultacijas konkrečios gimnazijos mokiniams, tėvams ar mokytojams. Dėl susitikimų online su ŠVK priėmimo specialistais kviečiame susisiekti el. paštu karjera@svako.lt.

Dėl priėmimo konsultuokis jau dabar!

Tel. 8 615 97 114

El. p. priemimas@svako.lt

Informacija atnaujinta 2021-01-25 15:29