Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Verslo kūrimo galimybės

Iš užsienio grįžtantys Lietuvos piliečiai ir jų šeimų nariai kviečiami kurti verslą ir steigti darbo vietas Lietuvoje.

Visapusišką pagalbą verslui visais jo vystymosi etapais – dar tik galvojantiems apie verslą, kuriantiems verslą, auginantiems verslą ar jau turintiems brandų verslą klientams – teikia Inovacijų agentūra.

Inovacijų agentūra kviečia pasinaudoti Verslininko kortelės platforma. Tai „vieno langelio“ principu veikianti platforma, kurioje prieinamos populiariausios verslui el. paslaugos, verslo pradžiai ir plėtrai skirti el. įrankiai, matoma personalizuota konkretaus verslo informacija, o iškilus poreikiui yra galimybė patogiai konsultuotis.  Norint patekti į verslininko kortelės platformą, reikia prisijungti prie elektroninių valdžios vartų.

Siekiant skatinti verslumą valstybė skiria vienerių metų pelno mokesčio atostogas veiklą pradedančioms smulkioms įmonėms, pirmaisiais veiklos metais atleidžiant jas nuo pelno mokesčio.

Užimtumo tarnyba kelis kartus per metus kviečia teikti paraiškas naujo verslo kūrimo paramai gauti. Finansuojami projektai, kurie padės įgyvendinti skaitmeninės ir žaliosios transformacijos tikslus ir skatins žiedinę ekonomiką. Daugiau informacijos galite rasti Užimtumo tarnybos svetainėje bei konsultuojantis telefonais 1883 arba +370 5 250 0883 ir Klientų aptarnavimo skyriuose.

Konsultacijas verslo subjektams teikia Viešoji įstaiga Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras, vadovaudamasis kainomis, patvirtintomis 2024 m. kovo 12 d. Šiaulių rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-81 „DĖL VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS ŠIAULIŲ RAJONO TURIZMO IR VERSLO INFORMACIJOS CENTRO TEIKIAMŲ PASLAUGŲ KAINŲ PATVIRTINIMO".

Šiaulių rajono savivaldybė remia Šiaulių rajone registruotus ir Šiaulių rajone veiklą vykdančius verslo subjektus Šiaulių rajono smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros rėmimo programos nuostatų (skelbiama T-245 Dėl Šiaulių rajono smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros rėmimo nuostatų patvirtinimo (e-tar.lt) nustatyta tvarka.  Lengvatos verslo subjektams (atleidimas nuo nekilnojamojo turto mokesčio, žemės nuomos mokesčio ir kt.) gali būti taikomos individualiai Šiaulių rajono savivaldybės tarybos sprendimu.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijis informacija VERSLUI.

Informacija atnaujinta 2024-04-08 18:18