Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Licencijos (leidimai)

Informuojame, kad Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, vykdantis ūkio subjektų veiklos priežiūrą alkoholio ir tabako srityje, yra parengęs elektroninį lankstinuką, kuriame galite rasti pagrindinę informaciją apie licencijavimą, reikalavimus veiklos vykdymui, pagrindinius teisės aktus, kuratorių sąrašą ir kt. Lankstinuką rasite paspaudę šią nuorodą: https://ntakd.lrv.lt/nuorodos/verslo-naujokams/mazmenine-prekyba-1. 

Nuo 2021 m. gegužės 1 d. ūkio subjektai, norintys prekiauti elektroninėmis cigaretėmis, elektroninių cigarečių pildyklėmis ir rūkomaisiais žoliniais gaminiais turės gauti naują licenciją, t. y. licenciją verstis mažmenine prekyba su tabako gaminiais susijusiais gaminiais ir už licencijos išdavimą turės sumokėti nustatytą valstybės rinkliavą. Siekiant gauti licenciją reikalinga Šiaulių rajono savivaldybės administracijai pateikti užpildytą pranešimą (.docx) ir sumokėti Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos valstybinę rinkliavą (190 Eur, įmokos kodas 52491). Informaciją apie VMI biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas rasite čia.

Informacija apie Šiaulių rajono savivaldybės administracijos išduotas licencijas verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais ir licencijas verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais yra skelbiama Licencijų informacinėje sistemoje www.licencijavimas.lt.

Su licencijų išdavimo, galiojimo, sustabdymo bei galiojimo panaikinimo aprašais galima susipažinti www.siauliuraj.lt

Informacija atnaujinta 2021-11-29 13:41