Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Savanorystė

LIETUVOS RESPUBLIKOS SAVANORIŠKOS VEIKLOS ĮSTATYMAS 


  • JAUNIMO SAVANORIŠKA TARNYBA

Šiaulių rajono savivaldybės tarybos 2020-07-07 sprendimas Nr. T-226 „Dėl Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo savanoriškos tarnybos organizavimo ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“

  • AKREDITUOTOS SAVANORIUS PRIIMANČIOS ORGANIZACIJOS

Organizacijų paieška


SĖKMINGAI 6 MĖNESIŲ TRUKMĖS JAUNIMO SAVANORIŠKĄ TARNYBĄ ŠIAULIŲ RAJONE ATLIKO PIRMASIS SAVANORIS

Išbandyti save ilgalaikėje savanorystėje asmuo turi būti apsisprendęs skirti savo laiką visuomenei ir jos reikmėms, nesitikint jokio piniginio atlygio, tačiau įgyja teisę gauti 0,25 balo prie stojamojo balo stojant į aukštąsias mokyklas.

Savanoris per 6 mėnesius nuo 2020 metų liepos iki gruodžio mėnesio atliko 240 valandų pagalbos ir praktikos savo pasirinktoje organizacijoje. Savanoriai atlikti Jaunimo savanorišką tarnybą gali tik akredituotoje savanorius priimančioje organizacijoje, kurios sąrašą galima rasti interneto svetainėje www.jrd.lt. Kiekviena savanorio pasirinkta organizacija skirtinga ir akcentuoja vis kitokias vertybes.

Savanoris Vismantas pasirinko 240 naudingos veiklos valandų Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyboje. Tai įstaiga, kurios pagrindinis tikslas – sudaryti sąlygas švietimo darbuotojams, kitiems specialistams, suaugusiems ir jaunimui aktyviai mokytis visą gyvenimą, tenkinant pažinimo, lavinimosi, profesinių kompetencijų plėtojimą bei saviraiškos poreikius.

Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyboje savanoris išbandė savo sugebėjimus vykdydamas mobilųjį darbą su jaunimu kaimiškose Šiaulių rajono vietovėse: Verbūnuose, Gruzdžiuose, Gilvyčiuose, Varputėnuose, Žarėnuose ir Šakynoje. Organizacija ieškojo gebančio bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis savanorio, kuris būtų tikra pagalba siūlant įvairias veiklas, susijusias su renginių, seminarų, mokymų organizavimu.

Kaip Vismantui sekėsi savanoriauti ir kokias užduotis jis vykdė, galite pasižiūrėti vaizdo įraše:

Ilgalaikės savanorystės programa - savanoris Vismantas - YouTube

 

Parengta remiantis www.etaplius.lt informacija

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos

jaunimo reikalų koordinatorė Simona Dambrauskienė

Informacija atnaujinta 2021-02-15 09:27