Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Tarnybiniai nusižengimai

 

2022 metų I ketvirtį buvo atliktas 1 galimo tarnybinio nusižengimo tyrimas. Buvo pripažinta, kad valstybės tarnautojas neatliko privalomų pagal teisės aktus veiksmų įsakymų dėl žemės sklypo pagrindinės naudojimo paskirties ir būdo keitimo Kuršėnų kaimiškojoje seniūnijoje, Bijūnėlių kaime projektų (2021 m. birželio 9 dieną jie buvo užregistruoti kaip įsakymas Nr. A-1060 ir įsakymas Nr. A-1058) derinimo metu. Tarnybinė nuobauda neskirta, nes įsigaliojo pažeidimo padarymo senatis.

2022 m. II ketvirtį  buvo atliktas 1 galimo tarnybinio nusižengimo tyrimas. Buvo pripažinta, kad valstybės tarnautojas pažeidė Valstybės tarnybos įstatymo 16 straipsnio 1 dalies 1 punkte numatytą pareigą - laikytis Konstitucijos, įstatymų ir kitų teisės aktų bei 4 punkte numatytą pareigą - kokybiškai atlikti pavedamas užduotis, tačiau dėl valstybės tarnautojo veikos mažareikšmiškumo, tarnybinė nuobauda neskirta.

2022 metų III ketvirtį buvo atlikti 3 galimo tarnybinio nusižengimo tyrimai, tačiau pripažinta, kad valstybės tarnautojai nepadarė tarnybinio nusižengimo.

 

2021 metų I ketvirtį buvo atliktas 1 galimo tarnybinio nusižengimo tyrimas, tačiau pripažinta, kad valstybės tarnautojas nepadarė tarnybinio nusižengimo.

2021 m. II – IV ketvirtį  – valstybės tarnautojams nebuvo paskirta tarnybinių nuobaudų.

2020 metų I pusmetį buvo atliktas 1 galimo tarnybinio nusižengimo tyrimas, tačiau pripažinta, kad valstybės tarnautojas nepadarė tarnybinio nusižengimo.

2020 metų IV pusmetį buvo atliktas 1 galimo tarnybinio nusižengimo tyrimas, buvo pripažinta, kad valstybės tarnautojas nevykdė pareigybės aprašyme nustatytos funkcijos – neįgyvendino administracijos direktoriaus įsakymo.

2019 metais buvo atliktas 1 galimo tarnybinio nusižengimo tyrimas, tačiau pripažinta, kad valstybės tarnautojai nepadarė tarnybinio nusižengimo.

2018 metais buvo atlikti 4 galimo tarnybinio nusižengimo tyrimai, tačiau visuose tyrimuose buvo pripažinta, kad valstybės tarnautojai nepadarė tarnybinio nusižengimo.

2017 m.  – valstybės tarnautojams nebuvo paskirta tarnybinių nuobaudų

Teisės ir personalo administravimo skyriaus vedėja Jurgita Mickūnė

Informacija atnaujinta 2022-10-04 08:12