Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

CIvilinės būklės registravimas

Lietuvos Respublikos piliečiai privalo pranešti civilinės metrikacijos įstaigai apie užsienio valstybėse įregistruotus ar patvirtintus savo civilinės būklės aktus (gimimo, santuokos, vardo ar pavardė keitimo, mirties faktus ir pan.) ir paprašyti įtraukti juos į apskaitą.

Civilinės būklės aktus į apskaitą Lietuvoje galite įtraukti internetu, prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų portalo ar per „Registrų centro“ svetainę, arba atvykus į savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrių.

Civilinės metrikacijos ir archyvo skyriaus vyresnioji specialistė

Eleonora Jočė

Tel. +370 41 59 66 80

El. p. eleonora.joce@siauliuraj.lt


Vilniaus g. 263, Šiauliai (įėjimas iš Sukilėlių gatvės)

Viešųjų ir (ar) administracinių paslaugų aprašus (civilinės būklės aktus) galima rasti čia (pasirinkti Šiaulių rajono savivaldybės administracijos CIVILINĖS METRIKACIJOS IR ARCHYVO SKYRIUS). ​

Pasirūpinti civilinės būklės aktų registravimu galite prieš išvykstant iš užsienio valstybės, kreipiantis į artimiausią LR diplomatinę atstovybę, kurios kontaktus galite rasti LR užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

Atkreipkite dėmesį, jog iš užsienio institucijų gautus dokumentus gali reikėti legalizuoti arba patvirtinti žyma Apostille. Daugiau informacijos apie dokumentų legalizavimą galite rasti LR užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

Informacija atnaujinta 2024-04-02 18:26