Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOJE ORGANIZUOTOS JAU 30-OSIOS OLIMPINĖS ŽAIDYNĖS

2023-09-25 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Saulėtą rugsėjo 22 dienos popietę Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijoje vyko 30-osios moksleivių olimpinės žaidynės ,,Kartu – mes jėga!“ Dalyvaudami jose mokiniai ne tik ugdėsi  įprotį sportuoti, bet ir asmenines savybes, tokias, kaip pasitikėjimas, lyderystė, bendradarbiavimas, komandinis darbas.

Pirmoji integruota ,,Olimpinių vertybių ugdymo programos“ įgyvendinimo pamoka vyko klasėse, jas vedė dalykų mokytojai. O tada, Daugėlių stadione klasėms apėjus garbės ratą, vyko žaidynių atidarymas. Sugiedojus himną bei mokyklos direktorei Daivai Diktanienei pasakius sveikinimo kalbą, geriausieji sportininkai įžiebė deglą bei pakėlė olimpinę vėliavą.

Renginio organizatorius bei koordinatorius Romualdas Juodis pakvietė visus 1–8 klasių moksleivius aktyviai dalyvauti sporto varžybose. Vieni bėgo lengvosios atletikos estafetėse, kiti dalyvavo kroso ar futbolo varžybose. Pradinių klasių mokiniams buvo vykdomas fizinio pajėgumo testų vertinimas (10x5 m bėgimas, šuolis į tolį iš vietos, kamuoliuko metimas, 6 minučių bėgimas).

Pabaigoje nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais bei atminimo dovanomis, visos klasės už aktyvų dalyvavimą gavo saldžius prizus. Visi buvo laimingi, nes po renginio mokyklos virėjos pakvietė stadione ir papietauti.

Puikiai organizuotos žaidynės suteikė galimybę atrasti pergalės džiaugsmą, patirti daugybę emocijų.

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Dalė Janušauskienė

Fotonuotraukos Jekaterinos Bieliavcevos

Informacija atnaujinta 2023-09-25 13:22

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}