Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ILGIŲ VAKARO AKIMIRKOS RAUDĖNUOSE

2022-11-15 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Dalinamės foto akimirkomis iš Ilgių vakaro Raudėnuose, kurio metu Šiaulių rajono savivaldybės administracijos architektūros ir paveldosaugos (vyriausioji specialistė Jurgita Jurgaitienė) bei kultūros (vyriausioji specialistė Diana Martinaitienė) skyriai, Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras (direktorė Kristina Duseikaitė-Pekštienė) ir visuomenininkas, istorikas, gidas Jonas Kiriliauskas pakvietė raudėniškius ir svečius į ekskursiją „Raudėnų apvaikščiojimai pagal dėdę Atanazą“, skaitė paskaitą „Raudėnai kun. J. Pabrėžos laikais.

Ryžtai ir neryžtai Raudėnuose pagal kunigą Jurgį Pabrėžą“, ŠRSKC Raudėnų filialo kultūros ir meno darbuotojos Vaiva Melvydaitė ir Roma Kybartienė, folkloro ansamblis „Gerviki“ ir Raudėnų mokyklos muzikos mokytoja Vaiva Bružienė priminė Ilgių tradicijas ir dainas bei sušildė vakaro dalyvius  rudeniška kompozicija bei filiale pasitiko Ilgių vakaro nuotaiką ir temą atliepiančia Aleksandro Ostašenkovo fotografijų paroda „Kryžių kalnas. Kelias į šviesą“, ŠRSVB Raudėnų bibliotekininkė Danutė Slavinskienė pristatė pranešimą „IT panaudojimo ir kompiuterinio raštingumo mokymo patirtys bibliotekiniame darbe“, žemaitiškų dainų puokštę įteikė Rietavo kultūros centro Tverų filialo folkloro ansamblis „Kermušie“ (vadovas Arūnas Gedmantas, kultūrinių renginių organizatorė Irena Liškuvienė), kurį į Raudėnus atvedė Kultūros kelio „Jurgis Ambraziejus Pabrėža (1771-1849)“ kūrimo metu užsimezgusi raudėniškių ir tveriškių pažintis ir draugystė, vakaro pabaigoje visi sotinosi žemaitišku šiupiniu, žiniomis ir šiltomis emocijomis dalinosi prie žolelių arbatos puodelio.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, primename, kad VO „Raudėnų bendruomenė“ kartu su visomis vietos įstaigomis ir raudėniškiais toliau įgyvendina LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuotą projektą – Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 metų veiksmų plano 1.1.6 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, įgyvendinant bandomąjį modelį „Kartą Raudėnuose... – nuo gyvenimo iki knygos, nuo knygos iki gyvenimo“ bei kviečia sekti renginių reklamą ir būtinai dalyvauti – viename iš jų Kalėdų senelis turėtų dovanų atnešti ir projekto įgyvendinimo metu leidžiamą knygą „Kartą Raudėnuose (Kunigo Kazimiero Pakalniškio – Dėdės Atanazo laikų Raudėnai 1916–1933)“, autorius Jonas Kiriliauskas. Ilgių metui užleidžiant vietą jau tuoj tuoj ateisiančiam Adventui, linkime rudenišką darganą praskaidrinti ramiu laukimu ir bendruomenišku pasiruošimu...:)

 

ŠRSKC Raudėnų filialo ir VO „Raudėnų bendruomenė“ informacija

Informacija atnaujinta 2022-11-15 08:29

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}