Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

GALVOJANTIEMS APIE STUDIJAS ŠIAULIUOSE – RAGINIMAS SUSKUBTI

2022-07-13 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

www.svako.lt

 

Pagrindinis priėmimo į aukštąsias mokyklas etapas artėja link pabaigos: būsimi studentai kviečiami teikti prašymus studijuoti.

Kvietimai studijuoti bus skelbiami liepos 29 d., studijų sutartys pasirašomos liepos 29–rugpjūčio 2 dienomis. Rugpjūčio 3–5 d. vyks papildomo etapo prašymų teikimas į likusias laisvas studijų vietas. Bus galima teikti naują prašymą, pagrindinio etapo prašymas negalios.

Į Šiaulių valstybinę kolegiją galima įstoti ne tik per bendrąjį, bet ir per tiesioginį priėmimą. Jame pravartu dalyvauti asmenims, kurie negali pretenduoti į valstybės finansuojamas studijas. Vyresni stojantieji taip pat labai laukiami, juolab kad bendrojo priėmimo konkurse jiems puikiai sekasi. Pavyzdžiui, iš 2021 m. bendrajame priėmime įstojusių į ŠVK ne tų pačių metų abiturientų beveik 80 proc. gavo valstybės finansuojamas vietas!

Vasara – pasirinkimų metas būsimiems studentams. Priėmimas intensyviai vyksta, kviečiame konsultuotis, domėtis, klausti ir tapti mūsų aukštosios mokyklos dalimi!

Šiaulių valstybinė kolegija stojantiesiems šiemet siūlo net 20 studijų programų sveikatos, socialinių, informatikos, inžinerijos mokslų bei verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėse.

Stojantieji kviečiami konsultuotis telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Priėmimo tarnyba dirba centriniuose kolegijos rūmuose (Aušros al. 40, Šiauliai).

ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!

 

Parengta pagal Šiaulių valstybinės kolegijos teiktą pranešimą spaudai

Informacija atnaujinta 2022-07-13 14:21

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}