Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

VIRTUALI KELIONĖ Į TURKIJĄ

2021-11-16 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Š. m. lapkričio 8-12 dienomis vyko trečiasis Erasmus+ projekto “Clever Consumption” (“Sumanus vartojimas”) virtualus partnerių susitikimas!

Pastarąją savaitę Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio “Nykštukas” pedagogės, kartu su ugdytiniais, virtualiai “vyko” į Turkiją ir kartu su tarptautiniais partneriais mokėsi apie sumanų maisto suvartojimą, didino sąmoningumą apie sveiką mitybą, maistą, jo teikiamą naudą; gilino žinias apie galimą sumanų maisto atliekų panaudojimą/nepanaudojimą ir galimus to padarinius aplinkai, visai mūsų planetai. Vyko tarpkultūriniai mainai, eksperimentai, paskaita apie tvarų maisto naudojimą ir dar daug kitų, labai įdomių dalykų.

Turkijos “Semiha Kirac Ikoklu” mokyklos pedagogų komanda paruošė labai įdomią, vaikus įtraukiančią programą. Visi susipažinome su šalimi, jos sostine, mokykla; atlikome įdomius tyrinėjimus, eksperimentus ir vertinimus to, kaip išmoningai maisto atliekas galima panaudoti ugdymo(-si) procese. Sužinojome sveiko maisto receptų ir netgi mokėmės gaminti kompostą iš maisto atliekų! Savaitė buvo kupina įspūdžių, kultūrinių mainų, bendrystės, sumanių sprendimų maisto tausojimo klausimais, kurie ir ateityje išliks mūsų įstaigoje, kaip geroji patirtis, paremta vaikų sumaniu, tvariu vartojimu.

Tarprautinė draugystė užmezga vis stipresnius ryšius ne tik tarp pedagogų bet ir vaikų tarpe.

Viktorija Dumskienė
 
* Apie viešinimą informuota

Informacija atnaujinta 2021-11-16 15:10

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}