Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

VASAROS POILSIO STOVYKLA „ATOSTOGOS SPORTINIU RITMU”

2021-08-16 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

          Meškuičių mokyklos sporto klubas rugpjūčio mėnesio antrąją savaitę organizavo vaikų vasaros poilsio stovyklą „Atostogos sportiniu ritmu” Lietuvos pajūryje, Šventojoje. Stovykloje dalyvavo Meškuičių gimnazijos mokiniai. Stovyklautojai gyveno sveikatos centro „Energetikas” nameliuose ir maitinosi šio centro valgykloje.

           Jau pats stovyklos pavadinimas parodo, kokio pobūdžio programa vyravo stovyklautojų dienotvarkėje. Kiekvieną rytą 8 val. mankšta prie jūros, o po pusryčių – susipažinimas su įvairiomis sporto šakomis ir šių sporto šakų varžybos.

            Savo jėgomis įsirengtoje badmintono aikštelėje dalyviai rungėsi poromis, o geriausiai sekėsi N. Miežytei ir G. Klimui.

          Savo atsivežtu inventoriumi įrengtoje paplūdimio tinklinio aikštelėje stovyklautojai išbandė jėgas poromis ir komandomis po keturis dalyvius. Nugalėtojai paaiškėjo tik po atkaklių kovų, o jais tapo N.Miežytė, L.Dumša, P.Janušauskas, A.Jagminaitė, D.Karčiauskaitė.

            Neapseita ir be Meškuičių gimnazijoje populiarios sporto šakos  - virvės traukimo. Pasiskirstę komandomis, stovyklautojai išbandė virvės traukimo ypatumus ant smėlio. Stipriausia čia pasirodė esanti komanda, kurią sudarė L.Dumša, A.Jagminaitė, T.Andrijauskaitė.     Stovykloje surengtas ir smiginio turnyras, kurio nugalėtoja tapo N.Miežytė.

            Be įvairių sporto šakų varžybų mokiniai dalyvavo ir treniruotėse pagal savo pasirinktą sporto šaką : virvės traukimą ar lengvąją atletiką. Be to, buvo daug laiko skirta maudynėms Baltijos jūroje.

             Stovyklos programoje buvo ne tik maudynės, varžybos ar treniruotės. Didelio susidomėjimo ir emocijų sulaukė surengtas „Auksinio proto” žaidimas. Čia savo žiniomis, eruducija, sumanumu išsiskyrė S.Karbauskaitė, N.Dikšaitė, D.Karčiauskaitė, E.Banytė.

             Stovyklos uždarymo metu apdovanoti ne tik nugalėtojai sportinėse rungtyse, Auksiniame prote” bet ir tvarkingiausio bei drausmingiausio namelio gyventojai. Šį prizą pelnė G.Klimas, L.Dumša ir P.Janušauskas.

             Stovykla organizuota Šiaulių rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio stovyklų projektams skirtomis lėšomis.

 

Meškuičių mokyklos sporto klubo pirmininkas                                         Petras Vaitkus

*** Apie viešinimą dalyvavę moksleiviai perspėti

 

Informacija atnaujinta 2021-08-16 13:21

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}