Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

UGDYMO TREJYBĖ –  MOKINYS, MOKYTOJAS, TĖVAI

2022-12-21 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Artėja šv. Kalėdos ir Naujieji  – didžiųjų metų stebuklingas laikas. Tiek suaugusieji, tiek mažesni nekantriai laukia švenčių. O kad jų laukimas neprailgtų ir, norėdami anksčiau sukurti kalėdinę nuotaiką, mokiniams sugalvojame įvairiausių veiklų, skatinančių jų, tėvų ir mokytojų  bendrystę bei kūrybiškumą.

Ypač mokinių mėgstamos edukacinės programos pagal Kultūros pasą. Edukacinis užsiėmimas  prieš didžiąsias šventes pasiūlytas Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos IVGB klasės mokiniams. Į užsiėmimą ,,Puodelių dekoravimas savitais baltų simboliais“ abiturientai pasikvietė ir mamas. Užsiėmimas dvyliktokams vyko Šiaulių r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Jį vedė šios bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė projektinei veiklai Aušra Mituzienė. Pirmoji edukacinės programos  dalis – baltų simbolių kilmė, antroji –  puodelių dekoravimas.

Papasakojusi apie baltų simbolius, jų kilmę  vyriausioji bibliotekininkė projektinei veiklai Aušra Mituzienė su kolegėmis išdalijo puodelius ir dvyliktokai paniro į dekoravimo meną. Užsiėmimą vedusi bibliotekos darbuotoja stebėjosi, kad abiturientai taip aktyviai su mamomis dalyvauja organizuojamoje veikloje. Pasak Aušros Mituzienės, jai dar neteko matyti taip noriai dirbančių vyresnių klasių mokinių ir jų mamyčių – A. Liutvinienės, A. Šimkuvienės. Džiaugėsi, kad šis užsiėmimas – labiausiai pavykęs šioje programoje.  Jis – puiki kalėdinė dovana Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos IVGB klasės abiturientams, jų mamoms.  Grįždamas jaunimas  dalijosi įspūdžiais. Labiausiai sujaudino vaikinų ištarti žodžiai: ,,Puodelių dovanosiu mamukui“, "Įteiksiu savo širdies draugei“ ir kt. Tad tegul abiturientų dovanos, t. y. jų rankomis dekoruoti puodeliai,  glosto tėvų ir kt. jų artimųjų širdis. Tegul visų – didelių ir mažų – taip laukiamas Kalėdų senelis iš savo turtingo maišo traukia ir dovanoja mokiniams ir jų tėvams dar ne vieną edukacinį užsiėmimą, nes jauni žmonės tiki gražiausiais jausmais ir yra atminty išsaugoję džiugų Kalėdų laukimą, nuostabiausius vaikystės prisiminimus.  

 Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos IV GB klasės auklėtoja Raimonda Rumbinaitė

                                           

Informacija atnaujinta 2022-12-21 12:29

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}