Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

TYLŲ VAKARĖLĮ SKAMBA LOPŠINĖLĖ

2022-11-29 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Prasidėjo pirmoji Advento savaitė... Susikaupimo, ramybės metas. Visi ruošiamės ir laukiame, labai laukiame, gražiausios metų šventės – Kalėdų. O kad šis laukimas būtų prasmingesnis, lapkričio 29 d. Šiaulių r. Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“, sukvietė Šiaulių regiono ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo grupių solistus, duetus, tercetus, ansamblius ir įstaigų bendruomenių atlikėjus į muzikinį festivalį „Tylų vakarėlį skamba lopšinėlė“.

Festivalio tikslas – stiprinti švietimo institucijų bendradarbiavimą, puoselėjant etnokultūros tradicijas, skatinant pedagogų ir vaikų domėjimąsi lopšinių, vakaro dainelių, giesmelių įvairove. Gražiai ir prasmingai bendrystei susirinko net 10 įstaigų iš Šiaulių regiono. Dalyvavo ne tik Šiaulių rajono įstaigos, bet ir Radviliškio lopšeliai-darželiai „Eglutė“ ir „Kregždutė“.

Renginyje išgirdome lopšinių, ramių relaksacinių dainelių, mokyklos atlikėjų atliekamos instrumentinės muzikos. Buvo gera klausytis ir žiūrėti visų, nuostabių ne tik balsais, bet ir savo scenine išvaizda ir išmone, atlikėjų bei besistengiančių vadovų ir tėvelių. Jautėsi prieššventinė susikaupimo ir ramybės nuotaika. Festivalio dalyviai apdovanoti dovanėlėmis ir padėkos raštai. Ši graži bendrystė tai kaip kalėdinė dovana dėkingumo vienas kitam, meilės, džiaugsmo, susikaupimo išraiškoje.

Šiaulių r. Kairių lopšelis-darželis

Direktorė Dalia Gricienė

Informacija atnaujinta 2022-11-29 15:50

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}