Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

TRYS POEZIJOS KŪRĖJŲ IR MENINIO SKAITYMO KONKURSO LAUREATAI – IŠ KURŠĖNŲ LAURYNO IVINSKIO GIMNAZIJOS

2022-03-23 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Plungės rajono savivaldybė ir kultūros centras organizavo Žemaitijos regiono vaikų ir jaunimo poezijos kūrėjų ir meninio skaitymo konkursą ,,Mano kraštas“, skirtą Plungės Magdeburgo teisių 230 - osioms metinėms paminėti. Pasak konkurso rengėjų,  konkurse dalyvavo 12-19 metų moksleiviai iš Klaipėdos, Gargždų, Tverų, Naujosios Akmenės, Skuodo, Kretingos, Telšių,  Plungės ugdymo įstaigų. Jaunųjų poezijos kūrėjų konkurse dalyvavo ir trys Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos mokiniai. Vyresnių mokinių kategorijoje abiturientui Arnoldui Žebrauskui skirta antroji vieta, o Pijui Milašiui, IIIGB klasės mokiniui, toje pačioje grupėje už poeziją skirta trečioji vieta. Jaunesniųjų mokinių kategorijoje I vietą laimėjo mūsų gimnazijos IGC klasės mokinė Goda Kulikauskaitė.

 Malonu, kad rezultatai apie konkurso nugalėtojus gimnaziją pasiekė Pasaulinės poezijos dienos proga. Ačiū organizatoriams už  idėją, pastangas ir mokinių skrydį į Poezijos šalį ir galimybę prisiliesti prie Žemaitijos istorijos.

 Raimonda Rumbinaitė, Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos lietuvių k. ir literatūros mokytoja

Nuotraukoje – konkurso nugalėtojai. Iš kairės į dešinę stovi Pijus Milašius (IIIGB kl.), Goda Kulikauskaitė (IGC kl.) ir Arnoldas Žebrauskas (IVGC kl.)

Informacija atnaujinta 2022-03-23 14:25

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}