Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

TRADICINIS BĖGIMAS-ĖJIMAS, SKIRTAS VASARI 16 DIENAI PAMINĖTI

2022-02-21 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Vasario 15 d. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyriaus bendruomenė organizavo tradicinį bėgimą-ėjimą, skirtą Vasario 16 dienai paminėti. Nors Šakynos mokykla ir tapo Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyriumi, tačiau savo tradicijų neišsižadėjo ir 23 kartą organizavo šį renginį įtraukdama visą mokyklos ir vietos bendruomenę bei miestelio svečius, buvusius mokyklos mokinius.

Šventė tradiciškai prasidėjo prie paminklo tremtiniams, kur buvo sugiedotas Lietuvos himnas, prisiminta, kodėl svarbu švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, palinkėta sėkmės įveikiant trasą nuo Mikutaičių iki finišo mokyklos kieme. Mažieji Šakynos skyriaus ugdytiniai sveikindami Lietuvą į orą paleido trispalvius balionus. Džiugią ir pozityvią nuotaiką kūrė visi – nuo mažiausio iki vyriausio bendruomenės nario.

Bėgime dalyvavo ir sportinius apdovanojimus padėjo įteikti olimpietė, daugkartinė Lietuvos čempionė R.Kergytė-Dauskurdienė. Nugalėtojai ir visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyriaus ir rėmėjų įsteigtais prizais.

Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyriaus direktoriaus pavaduotoja ugdymui Justina Lukoševičienė ir lietuvių kalbos mokytoja Jurgita Kriščiūnienė.

* Apie viešinimą dalyviai perspėti

Informacija atnaujinta 2022-02-21 16:24

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}