Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

TARPTAUTINIS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ PROJEKTAS „BŪKIME SVEIKI IR STIPRŪS“

2021-08-16 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Projektas, skirtas vaikams, kad jie dar labiau susipažintų su fiziniu, emociniu ugdymu, bei sveika mityba. Stipri sveikata padeda vaikui ne tik gerai jaustis fiziškai, bet ir gyventi kokybiškiau, lengviau realizuoti savo sumanymus ir tikslus, įveikti sunkumus bei negandas. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikas ypač jautrus aplinkai. Ši taisyklė galioja ir kalbant apie jo fizines, psichines ir emocines galias, sveikatos ugdymą. Projekto partneriai – Weisenbergo vaikų dienos centras,  Weissenbergas, Vokietija. Trukmė – nuo 2021 m. kovo 1 d. iki 2021 m. gruodžio 17 d.

Tarptautiniame projekte „Būkime sveiki ir stiprūs“ dalyvauja: Šiaulių r. Drąsučių mokykla, Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Eglutė“, Anykščių lopšelis-darželis „Eglutė“, Šilalės r. Kvėdarnos darželis „Saulutė“, Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla, Klaipėdos lopšelis-darželis „Pumpurėlis“.

I etapas – Sveika mityba. Buvo organizuoti susitikimai su sveikatos priežiūros specialistais, vaikai piešė savo grupės mėgstamiausią daržovę ar vaisių sugalvojo šūkius, pagal savo grupės pavadinimą iš vaisių ar daržovių sudėjo sveikos mitybos simbolį, Kovo 11 – oji: šventė kartu su Lietuva: sveikos mitybos lėkštėje: geltona, žalia, raudona.

 II etapas – Fizinis aktyvumas. Projekto dalyviai pristatė savo grupės sėkmingą fizinio ugdymo veiklą: lauke, viduje, pasitelkiant STEAM veiklas, kūrybinius iššūkius.

Labai džiaugiamės, kad projekto partneriai iš Vokietijos prisideda įvairia edukacine, sportine, mokomąja medžiaga. Projekto dalyviai jau įvykdė du pirmuosius etapus. Labai džiaugiamės, kad ne tik pedagogės, vaikai, bet ir tėveliai buvo labai išradingi ir sumanūs. Pasidžiaugime nuveiktais darbais.

Projekto koordinatorė Inga Jonuškienė

Informacija atnaujinta 2021-08-16 16:56

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}