Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

SVEIKATOS PROJEKTAS „SVEIKATOS TRAUKINYS“

2021-12-06 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija rugsėjo–lapkričio mėnesiais įgyvendino projektą „Sveikatos traukinys“. Projekto įgyvendinimui Šiaulių r. savivaldybė skyrė 375 eurų paramą.

Projekto tikslas – formuoti sveikos gyvensenos įpročius, pagilinti žinias  apie sveikatos saugojimą ir stiprinimo būdus. Projekto veiklose dalyvavo 1–8 klasių mokiniai. Veiklos vyko stotelių metodu. Įgyvendintos penkios veiklos: „Judėk ir būsi sveikas“, „Jausmometras“, „Aš ištvermingas“, „Vandens terapija“, „Draugystės žygis“.

Stiprindami mokinių emocinį atsparumą vykome į Radviliškio baseiną: dalyvavome saugaus plaukimo pamokoje, išbandėme vandens pramogas. Organizavome išvyką į Šiaulius: aplankėme Salduvės kalną, pabuvojome Kryžių kalne, žiūrėjome kino filmą.

Ypač visiems įsiminė rugsėjo mėn. organizuotas „Draugystės žygis“ aplink Kuršėnus. Siekiant sudominti ir motyvuoti mokinius judėti kasdien, prisijungėmė prie mobiliosios programėlės #walk15 „Mokyklos eina“.

 Projekto dalyviai įgijo sveikos gyvensenos įgūdžių. Pagerino savo fizinę ir emocinę sveikatą, sužinojo, kad yra kitų būdų kaip leisti laisvalaikį ir būti aktyviu, emociškai stipriu.

Projekto vadovės A. Startienė

                             I. Grinienė

*Gautas sutikimas viešinti

 

Informacija atnaujinta 2021-12-06 13:58

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}