Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

STOVYKLA „VASARA SU SPORTO – LAISVALAIKIO VIRUSU!“

2021-08-17 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Šių metų rugpjūčio 10 – 15 dienomis jaunieji Kuršėnų krepšininkai dalyvavo poilsio namai ,,Germanto Vila“ DRAUGŲ stovykloje.  Šešias dienas trukusioje stovykloje 15 jaunųjų Kuršėnų sporto mokyklos ir  Arno Liulio krepšininkų sportavo ir smagiai leido laisvalaikį.

Stovyklos metu buvo ugdomas vaikų draugiškumas, fizinė ir emocinė būsena, komandinis darbas dalyvaujant įvairiose sportinėse, edukacinėse veiklose, pasitikėjimas savimi.

Stovyklos dalyviai turėjo ypatingai daug sportinės veiklos. Jaunieji krepšininkai liejo prakaitą rytinėse ir vakarinėse treniruotėse. Buvo organizuojami baudų ir tritaškių metimų, karavano, kamuolio varymo konkursai, 1x1, 2x2 krepšinio turnyrai.  Tuo pat metu stovykloje aktyviai laiką leido Telšių SRC ir Akmenės SC jaunieji krepšininkai (-ės). Tad buvo suorganizuotos 3x3, 5x5 draugiškos krepšinio rungtynės. Turnyrų, konkursų ar kitų sportinių rungčių nugalėtojai buvo apdovanojami saldžiais prizais.

Vaikai taip pat galėjo varžytis ir dalyvauti kituose sportiniuose žaidimuose (tinklinis, stalo tenisas, šaškės, šachmatai, smiginis, balionų smiginis, beisbolas).

Atsipalaiduoti po treniruočių, varžybų, įvairių turnyrų, konkursų vaikai galėjo besimaudydami Germanto ežere, šaudydamiesi vandens šautuvais ar nusileisdami vandens čiuožykla nuo kalno. Sportininkai išmoko bendrą atidarymo ir uždarymo stovyklos šokį, dalyvavo viktorinoje, plepėjo ir kepė zefyrus ant laužo.

Jaunieji krepšininkai džiaugiasi, jog galėjo sudalyvauti šioje stovykloje. Bendrauti, varžytis, sportuoti, smagiai leisti laiką, susirasti naujų draugų iš Telšių ir Akmenės.

Stovyklą pavyko suorganizuoti panaudojus Šiaulių rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio organizavimo projekto lėšas bei panaudojus tėvelių paramą. Ačiū visiems!

 

Laisvasis mokytojas                                                      Arnas Liulys

Informacija atnaujinta 2021-08-17 15:17

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}