Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

RESPUBLIKINĖ PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ ANGLŲ KALBOS KONFERENCIJA

2021-04-02 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Kas yra laimė ir kur ją galima rasti? Klausimas, kuris domino pradinių klasių mokinukus, panorusius dalyvauti respublikinėje pradinių klasių mokinių praktinėje-pažintinėje anglų kalbos konferencijoje „I am so happy“, kuri vyko Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykloje.

Laimė – tai ne žaislas, kurį galima paliesti. Ir tai nėra aitvaras, kurį būtų galima pagauti ar laikyti pririšus. Laimė nėra kamuolys, kurį būtų galima pamėtėti draugui... Tačiau laimę galima pamatyti kiekvieno žmogaus akyse, jei jis tikrai yra laimingas.

Ketvirtojoje pradinių klasių mokinių anglų kalbos konferencijoje šiemet dalyvavo mokiniai ne tik iš Šiaulių rajono bei miesto, bet ir iš Klaipėdos, Joniškio, Mažeikių, Kelmės, Radviliškio miestų bei rajonų mokyklų. Neįprasta šalies situacija, netradicinė buvo ir ši konferencija, vykusi nuotoliniu būdu. Kasmet keitėsi konferencijos pavadinimas, tačiau tikslas liko vienas – ugdyti mokinių gebėjimą kalbėti anglų kalba prieš auditoriją, sudaryti galimybę mokiniams bendrauti ir pristatyti save, skatinti domėjimąsi muzika, sportu, plėsti pomėgių spektrą.

Pradinukai dalijosi savo laime. Vieni sakė, jog didžiausia laimė yra gyventi laimingoje šeimoje, keliauti, skaityti, kiti teigė, jog yra laimingi sportuodami, muzikuodami ar kurdami nuostabius meno kūrinius. Kiti teigė, jog laimė yra lyg dėlionė, sudėta iš daug skirtingų detalių. Puikūs pristatymai keitė vienas kitą – skambėjo muzika ir dainos, nuostabą kėlė šokio ir gimnastikos pasirodymai, o puikios anglų kalbos žinios džiugino konferencijos dalyvius ir mokytojus.

Konferencijoje dalyvavo 46 mokiniai iš 21 mokyklos, buvo perskaityti 39 pranešimai. Tikime, jog susitiksime ir kitais metais – paaugę, patobulėję ir tokie pat laimingi, kaip ir šiais metais.

Anglų kalbos mokytoja Zita Urbietienė

Informacija atnaujinta 2021-04-02 15:07

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}