Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

,,MEDUTIS“ – ŠOKANČIOS VAIKYSTĖS DIENA

2023-05-19 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Gegužės aštuonioliktą dieną į Meškuičių lopšelio-darželio organizuojamą tradicinę šokių šventę-konkursą ,,Medutis“ sugužėjo pasipuošę, pasitempę ir įvairių šokių žingsnelius išmokę ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai iš aštuonių Šiaulių rajono ugdymo įstaigų. Mažieji mėgsta šokį, nes šokėjų į jau aštuntus metus vykstantį renginį  susirinko išties gausus būrys – net 134.

Šventė tiesiog negalėjo nepavykti, nes vaikai entuziastingai šoko, rūpestingi vadovai ir puikiai nusiteikę žiūrovai juos palaikė šypsenomis ir plojimais, o vedantieji, pristatydami pasirodymus, vis prisiminė genialius Mikės Pūkuotuko posakius. O kokių išradingų, nuotaikingų ir spalvingų pasirodymų buvo! Vos per kelias minutes trunkantį šokį buvo galima išvysti ir gimtinės spalvas, ir gimnastikos elementais apipintą lopšinę, sužinoti, kodėl meškutė serga sloga ar įsivaizduoti ilgakaklę žirafą, nusikelti į balionų karalystę, ar siausti kartu su piratais.

Pasirodymus vertino komisija – Šiaulių r. švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Viktorija Lipskienė, ,,Incognito” meninės raiškos mokyklos vadovė Virginija Medžiaušienė, Šiaulių rajovo kultūros centro Meškuičių filialo meno vadovė Rasa Zelbienė, žiūrovų atstovas Eimantas Tarvydas. Komisija, atsižvelgusi į šokių scenografiją, kostiumus, pasirodymo visumą, originalumą, muzikalumą ir artistiškumą III laipsnio diplomus skyrė Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ šokių grupei „Gudručiai“ (vad. J.Kaminskė ir I. Karalienė),  Gruzdžių lopšelio-darželio „Puriena“ šokėjams (vad. G. Tautkienė, V. Šulnienė) ir Voveriškių mokyklos priešmokyklinukų šokių grupei „Saulės spindulėliai“ (vad. I. Mačiulienė).

 II laipsnio diplomai atiteko Ginkūnų S. ir V. Zubovų progimnazijos (vad. N.Liaudanskienė) ir Kairių jungtinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupių šokėjams (vad. I. Širvienė, A. Petrašiūnienė).

I laipsnio diplomais apdovanoti Kuršėnų Pavenčių mokyklos daugiafunkcinio centro (vad. A. Saliamonavičė), Kuršėnų lopšelio-darželio ,,Žiedelis“ (vad. I.Levitaitė) ir Meškuičių lopšelio-darželio šokėjai (vad. S. Valčikienė).

Visi šokėjai apdovanoti balionais ir saldžiais prizais, kuriuos skyrė Meškuičių parduotuvės ,,Žirnis“(UAB ,,Baltijos gėrimai“) ir ,,Kubas“ (UAB „Lupra“).

Šiaulių r. Meškuičių lopšelio-darželio
direktorė Sigita Užkuraitienė

Informacija atnaujinta 2023-05-19 15:16

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}