Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

MAŽŲ DANTUKŲ PRIEŽIŪRA

2022-08-19 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Šiaulių r. Kuršėnų lopšelyje-darželyje „Eglutė“ 2022 metų  rugpjūčio 18 d., ugdytiniai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose apie dantų ir burnos priežiūrą. Vasaros laikotarpiu ypatingai didelį dėmesį turime skirti asmens higienai, tačiau labai svarbu nepamiršti prižiūrėti ir dantis.  Bendradarbiaujant su Šiaulių r. sav. Visuomenės sveikatos biuru užsiėmimus vedė licenciją turinti  burnos higienistė Aida Guraitė-Kiuberienė iš Šiaulių.

Ugdytiniai mokėsi taisyklingai valytis dantukus. Diskutavo kokius dantų šepetėlius ir dantų pastas  naudoja namuose, tačiau burnos higienistė atkreipė dėmesį, kad vaikučių dantų pastą turi skirtis nuo suaugusiųjų dantų pastos.  Visi draugiškai aptarė, kokie maisto produktai padeda dantims augti sveikiems ir stipriems, o kurie maisto produktai dantukus gadina. Muliažo pagalba, galėjo iš arčiau patyrinėti, kaip atrodo sugedęs dantukas ir net pamatyti  skylutę. Burnos higienistė priminė, kad  labai svarbu išsivalius dantis atsakingai išspjauti dantų pastos likučius, o burną mažiausiai du kartus išskalauti vandeniu.  

Šiaulių r. sav. visuomenės sveikatos biuro direktorė Giedrė Budinienė padovanojo vaikams po dantų šepetėlį, linkėdama pasikeisti namuose turintį dantų šepetėlį į naują, kuris vaikams  primins išsivalyti dantukus.  

 

             

Visuomenės sveikatos specialistė vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Indrė Rimeikienė

Organizatorių nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-08-19 11:11

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}