Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

HELOVINAS PABAISIUKŲ LABORATORIJOJE

2022-11-08 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Smalsiems, nenustygstantiems vietoje, nuolat eksperimentuojantiems ir įdomius bandymus atliekantiems Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ ugdytiniams spalio 28 d. mokytojos suorganizavo pramogą „Pabaisiukų laboratorija“, kurios tikslas – panaudojant Helovino šventės simboliką su vaikais išmėginti ir patirti STEAM pažinimo džiaugsmą: išbandant, patiriant, praktiškai įsitikinant.

Raganų personažai pakvietė kostiumais persirengusius vaikus išmėginti ir patirti STEAM pažinimo džiaugsmą. Kartu su Raganaitėmis keliaudami moliūgų taku vaikai stiprino kūno raumenis atlikdami mankštą su moliūgais ir „stebuklingu raganos kamuoliu“. Bandant pažinti plika akimi nematomus procesus, jų susidarymo priežastis ir pasekmes, atlikome bandymą „Įelektrintas balionas“, kurio metu įrodėme, kad įelektrintas balionas traukia mažą popieriaus skiautelę. Eksperimentas „Skraidantis vaiduokliukas“ lavino vaikų kūrybiškumą, smalsumą, vaizduotę. Tyrinėjome vandens, žvakės ir oro sąveiką, kuri vaikams kėlė didelę nuostabą, o purios Raganų šampūno putos buvo pats geriausias muilo burbulų gaminimo eksperimentas.

Baigę eksperimentuoti, tyrinėti išbandėme savo taiklumą moliūgų boulinge. Smagus žaidimas įtraukė ir vaikus, ir mokytojas, o gera nuotaika, azartas, pergalės troškimas ir smagūs mostai ridenant kamuolius, subūrė aktyviai veiklai.

          Pramogą užbaigėme įkvepiančiomis Raganų istorijomis bei magiškos arbatos degustacija iš „raganų puodo“, o lopšelio-darželio ,,Spindulėlis“ kiemą papuošė labai originalūs ir kūrybiški vaikų, tėvų ir mokytojų pagaminti žibintai.

         Panaudojant  Helovino šventės simboliką lopšelio-darželio ,,Spindulėlis“ ugdytiniai turėjo galimybę išbandyti naujus iššūkius per kūrybiškas STEAM veiklas.

 

Ingrida Karalienė

Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo,  neformaliojo (kūno kultūros) ugdymo  mokytoja

Informacija atnaujinta 2022-11-08 09:14

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}