Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

GINKŪNŲ SOFIJOS IR VLADIMIRO ZUBOVŲ PROGIMNAZIJOS SĖKMĖ RESPUBLIKINIAME PROJEKTE „OLIMPINIS MĖNUO“

2022-01-14 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Į Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnaziją prieš pat Kalėdas atkeliavo dovanos: tinklinio tinklas, futbolo vartai, krepšinio ir futbolo kamuoliai, šokdynės, lankai, badmintono rinkinys, chronometras, žymeklių rinkinys – tai prizai 2a klasės mokiniams ir mokytojai Raimondai Aušbikavičienei už aktyvų įsitraukimą į projektą „Olimpinis mėnuo“. Visą spalio mėnesį (4 savaites) antrokai atliko įdomias, motyvuojančias ir smagias projekto veiklas, išbandė įvairias mankštas, žaidimus, gilino žinias apie sveiką mitybą ir emocinę sveikatą.

Projektą „Olimpinis mėnuo“ pradinių klasių mokiniams organizavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK). Jo tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti mokiniams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu. 2021 metais projekte „Olimpinis mėnuo“ dalyvavo 1900 klasių iš 59 Lietuvos savivaldybių arba 35 tūkst. pradinių klasių mokinių.

Labai džiaugiamės, kad burtų traukimo ceremonijoje progimnazijos 2a klasė pateko tarp 55 projekte dalyvavusių laimingųjų klasių, kurios buvo apdovanotos projekto organizatorių įsteigtais prizais. Mūsų mokiniai tikrai to verti!

Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnaziją direktoriaus pavaduotoja ugdymui Romena Ruškienė

Progimnazijos nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-01-14 08:30

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}