Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

EDUKACINĖ KURŠĖNŲ LOPŠELIO-DARŽELIO "EGLUTĖ" MOKYTOJŲ IŠVYKA SEMIANTIS STEAM UGDYMO GALIMYBIŲ ĮVAIRIOSE APLINKOSE

2021-11-02 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

2021 m. spalio 25 d. Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio "Eglutė" mokytojai, dalyvaujantys Erasmus+ tarptautiniame projekte "Full Steam Ahead" pagal ilgalaikės programos ,,Patirtinio ugdymo, STEAM metodikos elementų taikymas ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme" vyko į edukacinę išvyką ,,STEAM patyriminis ugdymas įvairiose aplinkose".

Aplankytos Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" ugdymo erdvės, kuriose pristatyta STEAM ugdymo  aplinka ,,Žiniukų laboratorija”. Mokytojai, dirbantys pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas metodininkė Vanda Tarvydienė ir vyresnioji mokytoja Inga Galdikienė supažindino su naudojamais savo darbo metodais ir pasidalino savo patirtimi laboratorijoje, kurioje vaikai gali nevaržomai bandyti, tyrinėti bei kurti įvairiomis priemonėmis. Mokytojos naudoja daug antrinių žaliavų priemonėms gaminti, taip pat kuria metodines priemones.

Kita edukacinės išvykos dalis vyko  Family Lab Academy Klaipėdoje, mokytojai turėjo galimybę susipažinti su įvairiomis STEAM veiklomis, šio ugdymo nauda ir svarba ugdyme bei patys sudalyvauti STEAM iššūkiuose ir ugdymo projektuose. Mokymus vedė edukologė Indrė Neimantė, kuri pristatė ne tik teorines žinias, bet ir pateikė praktinių užduočių mokytojams. Dalyviai mokymų metu pagamino robotą ir šviečiantį laumžirgį, taip pat atliko kūrybines ir projektines veiklas.

Projekto komanda nuolat savo patirtimi dalinasi su lopšelio-darželio mokytojais, kartu atlieka praktines užduotis. Šių metų pabaigoje planuojama organizuoti Erasmus+ projekto ,,Full STEAM Ahead” baigiamąjį seminarą, kurio metu dalyviai pasidalins savo patirtimi, kurią įgijo įgyvendinant projekto veiklas su kitų švietimo įstaigų mokytojais. Projekto metu pažintos ir išbandytos įvairios interaktyvios priemonės, tokios kaip Makey Makey, OzoBot robotai, robotai Bitės, mini projektorius ir kiti.

Jau lapkričio pradžioje projekto komandos narės vyks į tarptautinius mokymus ,,Teaching with Green Screen projects” Ispanijoje. Mokytojai džiaugiasi galimybe susitikti su kolegomis kontakto būdu, pamatyti erdves ir išbandyti praktiškai siūlomas veiklas.

Projekto koordinatorė, mokytoja dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Viktorija Milevičienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dovilė Jokubauskienė.

Informacija atnaujinta 2021-11-02 16:23

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}