Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

APIE PROJEKTĄ „AUGU SVEIKAS – 2021“

2021-08-25 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

   Beveik visi praėję mokslo metai  mus privertė būti karantine.  Ypač skaudžiai tai išgyveno moksleiviai - jie negalėjo kartu susitikę bendrauti, mokytis, žaisti.  Tik baigiantis mokslo metams COVID-19 pandemija truputį  atleido savo gniaužtus.

    Labai apsidžiaugėme, kai savivaldybė  Kuršėnų Daugėlių progimnazijos projektui „Augu sveikas 2021“ skyrė finansinę paramą.  Įgyvendindami projektą organizavome vaikų dienos poilsio stovyklą.  Supratome, kad vaikai turės galimybę bendrauti, patirti  gražių emocijų,  geriau pažinti gamtą. Stovyklos dalyviai, 1-6 klasių mokiniai, kartu žaidė sportinius  ir kūrybinius žaidimus,  susipažino su vaistingaisiais augalais,  išbandė  savo ištvermę turistiniame žygyje. Kuršėnų Amatų centre lipdėme iš molio,  Šiauliuose žiūrėjome nuotaikingą kino filmą.  Vieną dieną pramogavome Naisiuose: aplankėme Baltų Dievų muziejų, lipome į Alkos kalną, apžiūrėjome  Baltų areną,  išbandėme visas sūpuokles ir kitas pramogas...

                      Ši stovykla padėjo vaikams patirti ne tik daug įspūdžių, bet ir atskleidė jų stipriąsias asmenybės puses, ugdė pasitikėjimą savimi bei bendravimo ir veikimo drauge su kitais įgūdžius.

Gerai pailsėjus  ir į mokyklą smagu sugrįžti.

 

Mokytojos Asta Startienė

                  Inga Grinienė

 

*** Apie viešinimą dalyviai perspėti

Informacija atnaujinta 2021-08-25 14:40

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}