Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

APIE GINKŪNŲ SOFIJOS IR VLADIMIRO ZUBOVŲ PROGIMNAZIJOS VYKDOMĄ PROJEKTĄ

2022-01-17 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Po ilgų metų bendraujant tik virtualiai Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos komanda pagaliau turėjo galimybę pabendrauti „gyvai“.

Gruodžio mėnesį penki mokyklos mokiniai ir dvi mokytojos vyko į Rumuniją, kur projekto „Learning for my future“ komandos iš Rumunijos, Ispanijos, Čekijos ir Lietuvos susitiko vykdyti projekto veiklas.

Labai gaila, kad pandemijos metu netekome vienos projekto komandos narės – Turkijos, tačiau tai nesutrukdė likusioms šalims dirbti ir mokytis vienoms iš kitų. Mobilumo tema – duomenų rinkimas, sisteminimas ir pristatymas.  Kaip jums atrodo – ar kalbame tik apie matematinius grafikus ir statistinius duomenis? Tikrai ne! Projekto dalyviai mokėsi išsijuosę, derindami darbą, poilsį ir pramogas. Visi vaikai dirbo mišriose grupėse, tam kad lavintų savo kalbinius ir bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius. Kiekviena komanda turėjo segtuvus su įvairiomis užduotimis ir klausimais, kuriuos projektinio darbo metu reikėjo užpildyti, o paskui, pasinaudojant gauta informacija – parengti ir “išleisti” darbo knygas.

Įvairių edukacinių išvykų metų, rinkdami ir sistemindami informaciją, mokiniai aplankė Halmeu, iš kur yra projekte dalyvaujanti mokykla, Sibiu, Prumbacu, Bran  miestus bei žymiąją Drakulos pilį, Turda Druskos kasyklą, Dumbrava vienuolynus ir bažnyčias,  Alba Julia tvirtovę ir jos teritorijoje esančias įdomybes, fėjų slėnį bei mineralinių šaltinių baseiną. Istoriniai faktai dailiai sugulė vaikų galvose, kartu su geografijos, literatūros, pasaulio pažinimo ir, žinoma, anglų kalbos žiniomis.  Paskutinę projektinių veiklų dieną mokiniai pristatė savo sukurtas knygas, kurias iliustravo savo piešiniais pačių darytomis fotografijomis. Kiekviena šalis gavo atminimui po vieną mokinių sukurtą knygą, dalyviai apsikeitė savo šalių suvenyrais ir kitomis dovanėlėmis, palinkėdami visiems likti sveikiems ir susitikti jau Čekijoje, kur projekto šalys dalyvės rinksis vasario pradžioje.

Projekto koordinatorė Lietuvoje,

Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos anglų mokytoja

Rasa Sidabrienė

* Apie viešinimą dalyviai perspėti

Informacija atnaujinta 2022-01-17 14:40

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}