Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos

KURŠĖNŲ L. IVINSKIO GIMNAZIJOJE VARŽĖSI JAUNIEJI PROGRAMUOTOJAI

2020-02-26 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos

Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijoje vyko jau  19-asis Žemaitijos regiono dr. Juozo Kazicko programavimo ir informacinių technologijų (IT) taikymo konkursas, kuriame norą dalyvauti pareiškė 39 jaunieji programuotojai. 

Konkurso dalyvių  iš tikro laukė nelengvas darbas: jiems  teko sukurti net po tris programas. Be to, ir konkurso rengėjų sudaryti  uždaviniai sudėtingi, o mokiniams, norintiems surinkti visus taškus,   išties teko daug padirbėti. Juk žinome, kad programos gerai  veikia tik tada, kai visi duomenys tikslūs. Mokiniams užduotis rengė ir jų atliktus darbus tikrino KTU dėstytojų komanda, vertinimo komisijos pirmininkas Vytas Bukšnaitis, Mindaugas Jančiukas ir Andrej Afonin. IT konkurso darbus vertino lektorė Dovilė Verienė.

Gimnazijoje svečiavosi ir su konkurso dalyviais bei juos ruošusiais mokytojais bendravo fakulteto atstovai: lektorė Vilma Sukackė, lektorius Andrius Paulauskas ir studentas Aleksandras Andrejevas. Kol mokiniai atliko užduotis, mokytojams vyko praktinis seminaras „Praktinės informacinių ir komunikacinių technologijų (IKT) diegimo dirbtuvės“, lektorė Vilma Sukackė. Konkursui pasibaigus, paskelbti rezultatai.

Informacinių technologijų taikymo konkurse pirmąją vietą laimėjo Miškinis Dovydas iš Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos. Antroji vieta atiteko Lygnugarytei Dangei iš Klaipėdos licėjaus, o trečioji – Cechanavičiūtei Emilijai iš Klaipėdos licėjaus.

Programavimo konkurse  paaiškėjo, kad geriausiai  užduotis atliko Dovydas Vadišius iš Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos. Antri – Česnauskas Benas iš Šiaulių Romuvos gimnazijos ir Kostarevas Aleksandras iš Šiaulių Didždvario gimnazijos. Trečiąsias vietas laimėjo abiturientai: Ostrovskis Lukas ir Kaveckas Vasaris iš Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos ir Tamošauskas Tadas  iš Plungės „Saulės" gimnazijos.

Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras ir Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos direktorius Albinas Jokubauskas įsteigė prizus, konkurse geriausiai pasirodžiusiems Šiaulių rajono ir gimnazijos atstovams. Ausinėmis apdovanota Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos 4 klasės mokinė - Goda Stripeikytė ir įkrovikliu-akumuliatoriumi (Power Bank) - Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazistas Adomas Auga.

Parengta pagal L. Ivinskio gimnazijos

pateiktą medžiagą

Nuotr. Zigmo Ripinskio

* Gautas sutikimas viešinti

Informacija atnaujinta 2020-02-26 09:08

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}