Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos

IŠPLĖSTINĖ SENIŪNAIČIŲ SUEIGA BUBIŲ SENIŪNIJOJE

2020-02-26 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos

2020 m. vasario 24 d. 17 val. Bubių seniūnijos salėje vyko išplėstinė seniūnaičių sueiga, kurioje dalyvavo 4 seniūnaičiai, 2 bendruomenių pirmininkai, Bubių seniūnijos gyventojai, kultūros darbuotojai ir seniūnijos kolektyvas. Sulaukėme ir svečių - Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nario Dariaus Ramančionio. Sueigoje buvo svarstomi  darbotvarkėje numatyti klausimai.

Seniūnas Vytautas Slabys pristatė 2019 metų Bubių seniūnijos veiklos ataskaitą, kuriai vienbalsiai buvo pritarta. 

Antruoju klausimu vyko Bubių seniūnijos 2020 m. veiklos plano aptarimas, lėšų paskirstymas. Sueigos dalyviai, išklausę seniūno pasiūlymus dėl asfaltavimo, pėsčiųjų takų sutvarkymo, persirengimo kabinų pagaminimo ir kitų darbų, nutarė pasiūlymus dėl 2020 metų seniūnijos veiklos plano pateikti iki  kovo 6 d.

Trečiuoju klausimu buvo aptarti einamieji reikalai. Sueigos dalyviai kėlė klausimus dėl  aktyvaus traukos centro prie Pašvinio ežero, geriamojo vandens pagerinimo, vandentiekio ir kanalizacijos trasų profilaktikos, jų atnaujinimo, sklendžių pakeitimo Kurtuvėnuose, Gilvyčiuose, Bazilionuose, Bubiuose ir dėl pralaidos įrengimo per Tilžės upelį Jusaičių kaime. Į daugelį klausimų atsakė tarybos narys Darius Ramančionis. Bubių kaimo gyventoja Vida Vileikienė pasidžiaugė už gražiai ir kokybiškai įrengtą Bubių kaime Gluosnių gatvę, padėkojo seniūnui už naujai padarytas skelbimų lentas, gražiai tvarkomą Bubių gyvenvietės  aplinką ir gerus santykius su bendruomene.

 Seniūnas Vytautas Slabys nuoširdžiai padėkojo susirinkusiems už bendradarbiavimą, pagalbą seniūnijai.

 

Nijolė Saunorienė

Bubių seniūnijos seniūno pavauotoja

nijole.saunoriene@siauliuraj.lt

*Gautas sutikimas viešinti

Informacija atnaujinta 2020-02-26 09:21

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}