Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Skelbimai

KVIETIMAS DALYVAUTI REGIONINIUOSE NVO TARYBŲ FORUMUOSE

2023-05-09 Dalintis

Kviečiame Šiaulių regiono savivaldybių (Akmenės rajono, Joniškio rajono, Kelmės rajono, Pakruojo rajono, Radviliškio rajono, Šiaulių miesto ir rajono) Nevyriausybinių organizacijų tarybų narius 

2023 m. birželio 1 d. 13 val. dalyvauti Šiaulių regiono NVO tarybų forume.

Forumas vyks Šiaulių rajono savivaldybės posėdžių salėje, Vilniaus g. 263, Šiauliai

Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras, nuo 1995 metų kasmet organizuojantis nacionalinius nevyriausybinių organizacijų (NVO) forumus, tęsia prieš kelis metus pradėtą naują iniciatyvą – rengia regioninius NVO tarybų forumus. Pastaruosius porą metų regioniniai forumai vyko nuotoliniu būdu, tačiau šiemet grįžtame prie gyvų renginių.

Kaip ir ankstesniais metais forumų metu pristatysime regiono savivaldybių viešųjų paslaugų perdavimo nepavaldžioms institucijoms situacijos analizę ir aptarsime kaip paskatinti šį procesą ir aktyviau įveiklinti NVO tarybas.

Renginio metu bus aptarta:

  1. NVO tarybų veikla;
  2. viešųjų paslaugų teikimo situacija regiono savivaldybėse;
  3. pasidalinta savivaldybių NVO tarybų narių patirtimi kaip stiprinti visuomenines komisijas ir tarybas bei įgalinti piliečius dalyvauti sprendimų priėmimo procesuose.

Regioniniuose forumuose laukiami ne tik NVO tarybų nariai, bet ir kiti savivaldybės tarybos nariai, administracijos darbuotojai bei NVO atstovai besidomintys NVO tarybos veikla ir NVO situacija regione. Bus sudarytos galimybės regioninių NVO forumų dalyviams pasidalinti gerąja patirtimi ir ieškoti visoms pusėms tinkamų bendradarbiavimo sprendimų.

Regioninių forumų programa ir Registracijos forma  skelbiama NIPC tinklapyje – 3sektorius.lt

Registracijos forma 

Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus informacija

 

Informacija atnaujinta 2023-05-09 15:40