Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Skelbimai

KVIEČIAME Į PUSIAUŽIEMIO ŽYGĮ 2020

2020-01-17 Dalintis

2020 m. sausio 26 d. (sekmadienį) kviečiame į Pusiaužiemio žygį, pakeliauti apie 10 km po Kurtuvėnų regioninio parko Pageluvio ežeryną aplankant net 9 ežerus.

Pusiaužiemį iš žiemos miego pabunda barsukas ir išlenda apsidairyti. Jei barsukas jau pabudęs ir prie urvo pripėdavęs – žiema bus trumpa, jei ne – tai ilga. Tad einam pažiūrėti ar šiemet barsukas užmigo.

PROGRAMA

10.15-11.00 val. Dalyvių registracija prie Geluvos ežero (Šiaulių r. sav., Bubių sen., Pageluvio k.). Koordinatės: 443816, 6185178 (LKS)

11.00 val. Žygio pradžia (visos transporto priemonės paliekamos stovėjimo aikštelėje).

16.00 val. Planuojama žygio pabaiga.

ŽYGIO METU PLANUOJAMA APLANKYTI:

Geluvos, Šermukšnyno, Raudoniuko ežerus, Barsukyno ozą, Pageluvio I ir II piliakalnius, Barsukyno, Dubuko, Širvos ežerus, Zuikiškės ąžuolą, Bijotės, Juodežerio, Niaukos ežerus.

ŽYGIO VADOVAI: Kurtuvėnų regioninio parko kraštotvarkininkas Darius Ramančionis ir ekologas Vidmantas Lopeta.

PIETŪS. Kiekvienas žygio dalyvis pasirūpina savo užkandžiais, gėrimais ir kitais asmeniniais poreikiais. Pietų pertraukėlė planuoja prie vieno iš lankomų ežerų.

ATVYKIMAS SAVU TRANSPORTU.

DALYVIO MOKESTIS: 3 € (mokama grynaisiais registruojantis).

PAGEIDAUTINA IŠ ANKSTO PRANEŠTI APIE DALYVAVIMĄ el.paštu: info@kurtuva.lt;.

BŪTINA. Pasirūpinti gera nuotaika, patogia avalyne, šiltais drabužiais, alkio ir troškulio malšinimo priemonėmis (atsižvelgiant į oro sąlygas bei dalyvio asmeninius poreikius).

PRAŠOME SUSIPAŽINTI SU Kurtuvėnų regioninio parko direkcijos rengiamų žygių taisyklėmis.

* Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį.

Esant plikledžiui patartina palengvinti kelionę žygiuojant su lazdomis.

ŽYGIO METU BUS FOTOGRAFUOJAMA, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ORGANIZATORIUS. Kurtuvėnų regioninio parko direkcija www.krpd.lt .

Iki susitikimo!

 

Informacija atnaujinta 2020-01-17 15:26