Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

SKELBIMAI

KVIEČIAME DELEGUOTI ATSTOVUS Į ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDRUOMENINIŲ ORGANIZACIJŲ TARYBĄ

2023-07-20 Dalintis

Pakartotinai kviečiame Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje veiklą vykdančias bendruomenines organizacijas deleguoti po kandidatą į Šiaulių rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybą 3 metų kadencijos laikotarpiui.

Bendruomeninių organizacijų Taryta bus sudaroma iš 9 narių, laikantis šio principo: ne daugiau kaip 1/2 Tarybos narių sudaro Savivaldybės institucijų ir įstaigų atstovai ir ne mažiau kaip 1/2 Tarybos narių sudaro Bendruomeninių organizacijų atstovai. 

Šiaulių rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos kadencijos trukmė yra 3 metai. Šiaulių rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos sudėtį ir šios tarybos Nuostatus tvirtina Šiaulių rajono savivaldybės taryba.

Pagrindinė informacija:

  • Viena bendruomeninė organizacija siūlo vieną kandidatą.
  • Siūlymas teikiamas Šiaulių rajono savivaldybei elektroniniu paštu prim@siauliuraj.lt
  • Siūlyme būtina nurodyti kandidato vardą, pavardę, kontaktinę informaciją (el. paštą, tel. Nr.) (taip patvirtinant siūlomo kandidato sutikimą dalyvauti atrankoje į Šiaulių rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybą).
  • Siūlymą teikti iki 2023 m. rugpjūčio 16 d.
  • Neįvykus atstovų atrankai į Šiaulių rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybą, pakartotinis kvietimas bus skelbiamas ne vėliau kaip po 10 (dešimt) darbo dienų.

Ekonomikos ir verslo plėtros skyrius

Informacija atnaujinta 2023-07-20 11:44