Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Skelbimai

DĖL NACIONALINIO ATSAKINGO VERSLO APDOVANOJIMO 2022 METŲ KONKURSO

2022-09-21 Dalintis

Informuojame, kad 2022 m. rugsėjo 9 d. paskelbtas Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (toliau – NAVA) 2022 metų konkursas, kurio metu nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais bus pagerbtos įmonės, 2022 m. labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų taikymo savo veikloje ir / ar už jos ribų.

Skelbiamo NAVA 2022 metų konkurso nominacijos: „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Aplinkai draugiškiausia įmonė“, „Palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė“, „Šeimai palankiausia darbovietė“, „Negalią turintiems žmonėms draugiškiausia įmonė“. Kiekviena iš šių NAVA nominacijų skirstoma į 3 kategorijas, atskirai apdovanojant: labai mažas ir mažas įmones; vidutines įmones; dideles įmones.

Labiausiai pasižymėjusi įmonė pagerbiama pagrindiniu apdovanojimu – „Metų socialiai atsakinga įmonė“.

NAVA pretendentais gali būti Lietuvos Respublikoje įregistruotos įmonės. Pretendentai gali kandidatuoti į vieną, kelias ar visas nominacijas. Dėl kiekvienos nominacijos pildoma atskira paraiška (pridedama). Jei nominacijai (‑oms) pretendentą teikia ne jis pats, o kitas asmuo, toks siūlymas turi būti su juo iš anksto suderintas, prie paraiškos pridedant tai patvirtinantį (-čius) dokumentą (-us). Nominacijai „Metų socialiai atsakinga įmonė“ atskira paraiška nerengiama, o apdovanojimas skiriamas, atsižvelgiant į įmonių kitose jų teikiamose paraiškose pateiktą informaciją.

Įmonių paraiškas (Word formatu ir pasirašytas) prašome pateikti elektroniniu paštu adresu post@socmin.lt iki 2022 m. spalio 10 d. imtinai.

Detalesnę informaciją, paraiškų formas ir ankstesnių metų nugalėtojus taip pat galite rasti adresu https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/darbo-rinka-uzimtumas/imoniu-socialine-atsakomybe-isa/nacionalinio-atsakingo-verslo-apdovanojimas.  

Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Darbo teisės grupę (patarėją Liudviką Gražulienę, tel. +370 687 29 395, el. paštas liudvika.grazuliene@socmin.lt).

Maloniai prašome šį kvietimą persiųsti Jūsų organizacijos nariams ir / ar Jūsų turimais kontaktais suinteresuotoms įmonėms ir / ar organizacijoms bei paskelbti informaciją apie šį kvietimą savo institucijos ar organizacijos interneto svetainėje.

PRIDEDAMA.

  1. Paraiškos forma „Metų darbovietė“, 6 lapai;
  2. Paraiškos forma „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, 4 lapai;
  3. Paraiškos forma „Aplinkai draugiškiausia įmonė“, 5 lapai;
  4. Paraiškos forma „Palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė“, 6 lapai;
  5. Paraiškos forma „Šeimai palankiausia darbovietė“, 4 lapai;
  6. Paraiškos forma „Negalią turintiems žmonėms draugiškiausia įmonė“, 4 lapai.

Grupės vadovė                                                                          Vita Baliukevičienė

 

Informacija atnaujinta 2022-09-21 11:12