Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Infrastruktūros Naisiuose įrengimas

Projektas „Viešosios infrastruktūros įrengimas Naisių kaime“

Projekto vertė: 120 000,00 Eur.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: iki 2020 m. vasario 28 d.

Projekto finansavimo šaltiniai: Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai lėšos, Lietuvos valstybės biudžeto lėšos, Šiaulių rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

 

Pagrindinė problema, su kuria susiduria Naisių kaimo gyventojai – patrauklios, kokybiškos, įvairiapusiškos ir bendruomenės poreikius atitinkančios viešosios infrastruktūros trūkumas. Aktyviai bendruomenei Naisių kaime nėra sukurta erdvių, kuriose būtų galima apjungti vaikų ir jaunimo laisvalaikiui skirtas priemones: žaidimų įrenginius, sporto įrenginius, trūksta apšvietimo, nepabaigtos tvarkyti šaligatvių ir kelio dangos link tokių lankytinų erdvių kaip Baltų arena, o dalis esamos infrastruktūros jau yra nusidėvėjusi.

                    

                    

                                         Viešųjų erdvių būklė prieš pradedantatnaujinimo darbus

Projekto tikslas

Projektu siekiama padidinti Naisių kaimo gyvenamosios aplinkos patrauklumą kompleksiškai sutvarkant Naisių kaimo centrinėje dalyje esančią viešąją erdvę. Įgyvendinant šį tikslą bus skatinamas vaikų užimtumas, didinamos gyventojų laisvalaikio ir aktyvios veiklos galimybės, puoselėjamas sveikatingumas bei pagerinta susisiekimo infrastruktūra.

 

Projekto veiklos

Projekto metu bus kompleksiškai sutvarkyta Naisių kaimo centrinėje dalyje, netoli Baltų arenos, esanti viešoji erdvė. Projekto metu bus įrengta vaikų žaidimų aikštelė, daugiafunkcinė sporto aikštelė, mažosios architektūros elementai (suoliukai, šiukšliadėžės, dviračių stovai), įrengti apšvietimo tinklai.

Taip pat, bus pagerinta susisiekimo infrastruktūra Naisių gyventojams ir svečiams – įrengiami ir remontuojami pėsčiųjų takai, šaligatviai, automobilių stovėjimo aikštelė su asfalto danga bei šaligatvis su pėsčiųjų taku.

 

Projekto rezultatai

Įrengta viešoji infrastruktūra sudarys sąlygas užimtumui, aktyviam laisvalaikiui, sveikatingumo puoselėjimui visiems Naisių kaimo gyventojams ir į kaimą atvykstantiems svečiams bei lankytojams. Įrengus vaikų žaidimų aikštelę ir daugiafunkcinę sporto aikštelę išsiplės vaikų ir jaunimo užimtumo ir laisvalaikio galimybės, naujoji erdvė taps susibūrimo vieta.

Įgyvendinus bus padidintos galimybės Naisių kaimo gyventojams gauti geresnes viešąsias paslaugas poilsio ir laisvalaikio bei kultūros srityse, sudarytos platesnės galimybės pasinaudoti įvairesne aktyviam laisvalaikiui, užimtumui ir susisiekimui skirta infrastruktūra.

                                

 

Projekto vadovas – Audrius Zaturskas, Turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas,

Tel. (8 41) 596 664, el.p. audrius.zaturskas@siauliuraj.lt

 

Informacija atnaujinta 2020-11-10 11:19