Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Infrastruktūros įrengimas Žeimiuose

Projektas „Viešosios infrastruktūros įrengimas Žeimių kaime“

Projekto vertė: 107 817,00 Eur.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: iki 2019 m. balandžio 19 d.

Projekto finansavimo šaltiniai: Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai lėšos, Lietuvos valstybės biudžeto lėšos, Šiaulių rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

 

Atsižvelgiant į tai, kad Žeimių kaime nebuvo sukurtos mažos apimties infrastruktūros aktyviam ir pasyviam poilsiui, laisvalaikiui bei nėra sudarytos sąlygos gyventojų, o ypač vaikų ir jaunimo sveikatinimui – gyventojai susiduria su patrauklios ir bendruomenės poreikius atitinkančios poilsio ir laisvalaikio erdvės trūkumu. Užimtumo, sporto ir laisvalaikio leidimo veiklos iki šiol nevykdytos dėl infrastruktūros nebuvimo.

 

Projekto tikslas

Projektu siekiama skatinti vietos plėtrą Žeimių kaime, sukuriant mažos apimties infrastruktūrą: įrengiant poilsio, laisvalaikio bei vaikų zoną. Projektas orientuotas į gyvenamosios aplinkos patrauklumo gerinimą, Žeimių kaimo gyventojų laisvalaikio ir sporto galimybių didinimą.

 

Projekto veiklos

Projekto metu bus įrengti mažosios architektūros elementai, vaikų žaidimų įrenginiai, pavėsinė su lauko židiniu, sporto įrenginiai, daugiafunkcinė sporto aikštelė, dviračių stovai, apšvietimo inžineriniai tinklai.

 

Projekto rezultatai

Įgyvendinus projektą bus pagerintas Žeimių kaimo gyvenamosios vietovės aplinkos patrauklumas ir kokybė, vaikų, jaunimo ir kitų socialinių grupių laisvalaikio, sporto ir rekreacinės galimybės. Sutvarkyta viešoji infrastruktūra sudarys sąlygas organizuoti įvairius bendruomeninės renginius, gyventojų susibūrimus, inicijuoti sporto turnyrus, varžybas ir kitus renginius.

Žeimių gyvenvietė atlikus numatytus darbus:

Foto: Zigmo Ripinskio.

Daugiau apie pasiektus projekto rezultatus - /lit/Projekto-deka-zeimiu-gyvenviete-pagrazejo

 

Projekto vadovas – Audrius Zaturskas, Turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas,

Tel. 8 (41) 596 664, el.p. audrius.zaturskas@siauliuraj.lt

  

 

 

 

 

Informacija atnaujinta 2020-11-10 11:36