Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

NAUJIENOS

ŠIAULIŲ RAJONO VAKCINACIJOS CENTRAS KVIEČIA: RINKIS PAGEIDAUJAMĄ VAKCINĄ, VAKCINACIJOS VIETĄ IR LAIKĄ

2021-06-02 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

INFORMUOJAME: Šiaulių rajono vakcinacijos centras šiuo metu turi visų keturių gamintojų vakcinų. Kviečiame registruotis, rinktis savo pageidaujamą vakciną, taip pat vakcinacijos vietą ir laiką! Registruodamiesi gyventojai gali rinktis tiek savivaldybę, kurioje nori skiepytis, tiek vakciną. Internetinė registracijos sistema parodo, kiek ir kokių laisvų vakcinų yra skirtinguose vakcinacijos centruose.

KVIEČIAME REGISTRUOTIS visus 16 metų ir vyresnius asmenis savo pasirinktai vakcinai interneto svetainėje https://vakcina.myhybridlab.com/selfregister/vaccine arba Šiaulių rajono vakcinacijos centro telefonu telefonu 8 675 65595 (darbo dienomis  nuo 7.00 val. iki 19.00 val.).

KIEKVIENĄ ŠEŠTADIENĮ 9 – 11 valandomis yra galimybė pasiskiepyti iš anksto neužsiregistravus atvykus tiesiai į Šiaulių rajono vakcinacijos centrą (VšĮ Šiaulių r. PSPC Kuršėnų poliklinikoje, adresu J. Basanavičiaus g. 18, Kuršėnų m.)

NORINČIUS SKIEPYTIS SIEKIANT SUNAUDOTI TURIMUS VAKCINOS likučius kviečiame pirmadieniais - penktadieniais registruotis telefonu 8 675 65595. Vakcinacija vyksta VšĮ Šiaulių r. PSPC Kuršėnų poliklinikoje, adresu J. Basanavičiaus g. 18, Kuršėnų m., Šiaulių rajonas.

GALITE PASIRINKTI vakcinacijos vietą (jeigu registruojatės Šiaulių rajono vakcinacijos centro telefonu), laiką bei užregistruoti kitą asmenį.

  • Kaip registruotis internetu?

Per Elektroninius valdžios vartus, pasirinkus identifikavimo būdą, reikia patvirtinti savo tapatybę, tada pasirinkti savivaldybę, kurioje asmuo nori skiepytis, pageidaujamą vakciną, datą ir laiką. Registracijos pabaigoje prašoma užpildyti klausimyną apie žmogaus sveikatos būklę, turimas alergijas, ligas ir kt. 

Susipažinti su registracijos procesu padės vaizdo instrukcija: https://www.youtube.com/watch?v=TSNkUL0Mzuk

Kaip užregistruoti kitą asmenį, sužinosite šioje vaizdo instrukcijoje:  https://www.youtube.com/watch?v=KMzm-M6ToME

Taip pat sužinoti daugiau informacijos apie vakcinas ir skiepijimo procesą galima apsilankius tinklalapyje https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcina  arba paskambinus į Vakcinos liniją telefonu 8 5 230 0123.

Daugiau informacijos apie skiepijimą Šiaulių rajone galite rasti https://www.siauliuraj.lt/covid-19/vakcinavimas/2542

  • Kaip registruotis telefonu? (žiūrėti lentelę*)
  • Kokia vakcina pageidaujate skiepytis?

Šiaulių rajono vakcinacijos centras Kuršėnuose šiuo metu turi visų keturių gamintojų vakcinų.

Asmenims nuo 16 metų gali būti skiriama tik viena iš keturių registruotų ir Lietuvoje vartojamų vakcinų – „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“).

Asmenims nuo 18 metų gali būti pasiūlyta „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“), „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“), „Moderna“ (gamintojas „Moderna“) ir „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) vakcina.

 „Janssen“ vakcinos skiepijimo schemą sudaro viena dozė, t. y. asmuo paskiepijamas tik viena injekcija.

Kitos vakcinos yra skiepijamos dvejomis dozėmis.

Tarp pirmos ir antros „Comirnaty“ vakcinos daroma 21 dienos pertrauka, tarp „Moderna“ vakcinos – 28 dienų, o tarp pirmos ir antros „Vaxzevria“ vakcinos rekomenduojama 12 savaičių pertrauka.

Skiepijantis „Vaxzevria“ vakcina Sveikatos apsaugos ministerija rekomenduoja taikyti maksimalią 12 savaičių pertrauką, kadangi tyrimai rodo, kad daugiau antikūnų ir tvirtesnis imunitetas susiformuoja antrą vakcinos dozę suleidžiant po 9–12 savaičių. Visgi, atsižvelgiant į individualias aplinkybes, antrą vakcinos dozę skiepijimo centrai gali skirti anksčiau – gamintojo rekomenduojamu 4–12 savaičių intervalu.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija 

lentelė*

Informacija atnaujinta 2021-06-02 16:39

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}