Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

NAUJIENOS

ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VADOVAI IR TARYBOS NARIAI LANKĖSI KAUNO RAJONO SAVIVALDYBĖJE

2023-09-19 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

2023 m. rugsėjo 15 d. Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nariai, meras Česlovas Greičius ir vicemeras Eimantas Kirkutis lankėsi Kauno rajono savivaldybėje. Kauno rajono ir Šiaulių rajono savivaldybės yra žiedinės, todėl vizito tikslas buvo susipažinti, padiskutuoti ir pasidalinti patirtimi sprendžiant iššūkius, su kuriais tenka susidurti dirbant žiedinėse savivaldybėse.

Kauno rajono savivaldybėje svečius pasitiko vicemerai Paulius Visockas ir Raminta Popovienė. Tarybos salėje delegacija iš Šiaulių rajono savivaldybės susitiko su Kauno rajono savivaldybės administracijos darbuotojais. Vicemerė Raminta Popovienė pristatė apibendrintą informaciją apie Kauno rajoną. Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius kalbėjo apie švietimo įstaigas, skiriamą dėmesį mokytojams, esamą situaciją bei ateities planus. Infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjas Giedrius Orliukas pristatė infrastruktūrų plėtrą ir jos organizavimą. Kelių ir transporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Jonas Sakalavičius pasidalijo patirtimi viešojo transporto srityje. Po pristatymų vyko diskusija apie infrastruktūros kūrimą, investicijų pritraukimą, transportą, darželių, mokyklų statybas, kelių priežiūrą. Atsisveikinat apsikeista atminimo dovanomis.

Po susitikimo savivaldybėje svečiai iš Šiaulių rajono buvo pakviesti aplankyti pagal viešojo ir privataus sektorių partnerystės (VPSP) modelį rekonstruotą Kačerginės daugiafunkcį centrą ir lauko darželį, Antano Sutkaus fotografijų galeriją, Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią ir Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblį.

Šiaulių rajono savivaldybės tarybos posėdžių sekretorė Laura Laniauskaitė

Autorės ir Edmundo Mališausko nuotraukos

Informacija atnaujinta 2023-09-19 14:37

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}