Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

NAUJIENOS

SAVIVALDYBĖS EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ OPERACIJŲ CENTRO POSĖDYJE – APIE MAUDYMOSI SEZONO PRADŽIĄ, PRIEDANGAS, PAUKŠČIŲ GRIPĄ IR KITAS AKTUALIJAS

2023-06-05 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Birželio 1 d. Šiaulių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje, kuriam pirmininkavo Jurgita Mickūnė, Savivaldybės administracijos Teisės ir personalo administravimo skyriaus vedėja, aptarti aktualūs klausimai dėl pasirengimo maudymosi sezonui, priedangų tinklo plėtros, paukščių gripo protrūkio Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje bei kiti aktualūs klausimai.

Posėdyje nutarta sudaryti Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje esančių maudyklų patikrinimo komisiją ir pateikti patikrinimo rezultatus, o seniūnijų seniūnai maudymosi sezono metu įpareigoti užtikrinti maudyklų priežiūrą pagal galiojančius teisės aktus.

Dėl priedangų tinklo plėtros nutarta įpareigoti seniūnijų seniūnus pakartotinai įvertinti galimas slėptuvių vietas ir pateikti duomenis.

Dėl paukščių gripo protrūkio Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje informavo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Šiaulių departamento direktorė Daiva Kazlauskienė. Posėdyje nutarta pavesti Savivaldybės administracijai paskirti paukščių gripo protrūkio Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje koordinatorių ir paskirti po vieną darbuotoją Kairių ir Bubių seniūnijose paukščių gaišenų rinkimui ir užkasimui, organizuoti šių darbuotojų apmokymą ir apsaugos priemonių suteikimą.

Taip pat aptartas klausimas dėl gyventojų švietimo ekstremalių situacijų klausimais bei nutarta įpareigoti Šiaulių rajono savivaldybės administracijos seniūnus informuoti vietos bendruomenes apie esamą galimybę išklausyti paskaitas dėl pasirengimo ekstremalioms situacijoms ir karo atvejui.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Ritos Žadeikytės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2023-06-05 11:41

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}