Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

NAUJIENOS

RAJONO ŠVIETIMO PAGALBOS TARNYBA PAMINĖJO 5-ERIŲ METŲ VEIKLOS SUKAKTĮ

2022-09-22 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnyba, vadovaujama direktorės Rasos Piežienės, rajono vadovus, švietimo bendruomenę, bičiulius ir partnerius pakvietė paminėti savo veiklos 5-erių metų sukakties, pasidžiaugti sutvarkytomis patalpomis ir nuveiktais darbais. Šventės svečias – etiketo specialistas, rašytojas, žurnalistas Giedrius Drukteinis, skaitęs nuotaikingą paskaitą apie pedagogiką, jos teoriją ir gyvenimišką patirtį.

Rajono švietimo pagalbos tarnybą atvykęs pasveikinti Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius pasidžiaugė darniu, energingu ir sutelktu tarnybos kolektyvu, prasmingais darbais bei įteikė savivaldybės mero Antano Bezaro padėką tarnybos darbuotojams, lankytojams ir jų vadovei. „Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad jau 5-erius metus gyvuoja Jūsų tarnyba, šauniai burdama profesionalius švietimo pagalbos specialistus, aktyvų, veiklų ir drąsų jaunimą bei brandžius, žinių ir bendravimo trokštančius, įvairiose veiklose save įprasminančius žmones. Išlikite drąsūs, kūrybiški, nuoširdūs, išmintingi, draugiški, branginantys nuostabiai gražų Šiaulių rajoną ir Kuršėnų miestą. Tegul Jūsų darbuose skleidžiasi meilė Lietuvai ir kiekvienam žmogui!“, – rašoma mero sveikinime.

Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnyba buvo įkurta prieš penkerius metus pertvarkant pagalbą švietimui teikiančias rajono įstaigas. Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyba teikia informacinę, kvalifikacijos tobulinimo ir kitą pagalbą pedagoginiams darbuotojams ir mokykloms, organizuoja kvalifikacijos tobulinimo renginius; vykdo neformalųjį suaugusiųjų švietimą – prie tarnybos veikia gausiai lankomas Šiaulių rajono III amžiaus universitetas. Tarnyba taip pat koordinuoja vaikų ir jaunimo organizacijų veiklą rajone; planuoja ir organizuoja neformaliojo švietimo renginius, mokinių dalykines olimpiadas ir konkursus, teikia psichologinę, socialinę pedagoginę, specialiąją pedagoginę pagalbą ir vykdo kitas veiklas.

Su švente tarnybą sveikino jos veiklą kuruojančios Savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Raimondas Galkus bei skyriaus specialistai, rajono švietimo įstaigų vadovai, partneriai – rajono kultūros įstaigos, jaunimo darbuotojai, rajono III amžiaus universiteto lankytojai.

Nuotaikingą paskaitą apie pedagogiką skaitė žinomas lektorius Giedrius Drukteinis, kuriam įteiktas žinomiausias Kuršėnų skanėstas – Kuršėnų vyniotinis.

Svečiai apžiūrėjo suremontuotas tarnybos patalpas, puikiai įrengtas darbo vietas. Šventės proga pristatyta tarnybos darbuotojų rankdarbių paroda.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-09-22 15:28

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}