Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

NAUJIENOS

PRANEŠIMAS APIE GAUTĄ PARAIŠKĄ TARŠOS INTEGRUOTOS PREVENCIJOS IR KONTROLĖS LEIDIMUI PAKEISTI

2019-05-09 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Vadovaudamiesi Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimų išdavimo, pakeitimo ir galiojimo panaikinimo taisyklių, patvirtintų Aplinkos ministro 2013 m. liepos 15 d. įsakymu Nr. D1-528 „Dėl Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimų išdavimo, pakeitimo ir galiojimo panaikinimo taisyklių patvirtinimo“ (toliau – TIPK taisyklės) 71 punktu informuojame Jus apie pakartotinai gautą UAB „NEG Recycling“ Šiaulių regiono komunalinių atliekų mechaninio biologinio apdorojimo (MBA) įrenginių, Jurgeliškių k. 9, Šiaulių kaimiškoji sen., Šiaulių r. sav. paraišką (toliau – Paraiška) Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (toliau – TIPK) leidimui pakeisti.

Susipažinti su gauta Paraiška galima Aplinkos apsaugos agentūros interneto svetainėje www.gamta.lt, nuorodoje Taršos prevencija > Taršos integruota prevencija ir kontrolė > Informacija apie gautas paraiškas taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimams gauti/pakeisti (pagal reglamentavimą nuo 2018-02-02).

Pažymime, kad pagal TIPK taisyklių 73 punktą, pastabas ir pasiūlymus dėl paraiškos turinio ir TIPK leidimo reikalavimų nustatymo turite pateikti Agentūrai per 7 darbo dienas nuo Pranešimo gavimo.

Prašytume Pranešimą apie gautą paraišką paskelbti ir savivaldybės internetiniame puslapyje.

LYDRAŠTIS

PARAIŠKA

1 PRIEDAS

2 PRIEDAS

3 PRIEDAS

3A PRIEDAS

 

Direktoriaus įgaliota

Taršos prevencijos departamento

Taršos integruotos prevencijos ir

poveikio aplinkai vertinimo skyriaus vedėja Justina Aukštinaitienė

 

 

V. Lilienė, 8 706 68039 el. p. vilma.liliene@aaa.am.lt

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}