Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

NAUJIENOS

KURŠĖNŲ SPORTO MOKYKLA ĮSPŪDINGAI ATŠVENTĖ 50-MEČIO JUBILIEJŲ

2023-09-13 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla, pasitikdama mokyklos įkūrimo 50-metį, ištisus metus organizavo ir vykdė daug šiam jubiliejui skirtų renginių – varžybų, sportinių festivalių ir švenčių, rūpinosi, kad apie mokyklą sužinotų kuo daugiau Šiaulių krašto ir ne tik žmonių. Pasitinkant naujuosius mokslo metus atidaryta fotonuotraukų koliažų iš Sporto mokyklos gyvenimo paroda ant pėsčiųjų tilto per Ventą.

O rugsėjo 8-ąją Kuršėnų sporto mokykla organizavo iškilmingą ir įspūdingą renginį – mokyklos 50-ies metų paminėjimo šventę „Visu greičiu pirmyn“. Į Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centrą jubiliejų mininti Kuršėnų sporto mokykla sukvietė nemažą būrį mokyklą lankiusių sportininkų, žymių trenerių ir mokytojų, sportuojančio jaunimo. Kuršėnų sporto mokyklą atvyko pasveikinti didelis būrys svečių, valdžios atstovų, įvairių neformalaus ugdymo organizacijų kolegų.

Sugiedojus Lietuvos valstybės himną ekrane buvo parodytas Kuršėnų sporto mokyklos jubiliejui sukurtas filmas. Jį kūrė Neringa Trinkaitė ir Zigmas Ripinskis.

Į susirinkusius šventės dalyvius kreipėsi Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė. Ji pažymėjo, jog 50 metų mokyklai tai tas pats, kaip ir 50 metų žmogui (simboliška, bet SM mokytojų metų vidurkis, taip pat 50) – brandos amžius, kai yra sukaupta patirtis, pasiekimai, tačiau savaime kyla klausimas „Kas toliau?“. Vertinant šventines iškilmes, kurios ir jaudina, ir teikia susirinkusiems optimizmo, galima drąsiai teigti, kad Kuršėnų sporto mokykla sulauks dar daugelio jubiliejų, o Savivaldybės vadovai ir toliau padės, kad užsiėmimai tarp sporto mokyklos sienų keltų vis didesnį pasitenkinimą ir mokiniai iškovotų kuo daugiau pergalių. Tuo, pasak direktorės Ilonos Vaičiulienės, pasirūpins jų tėveliai ir mokytojai, nes jie yra labai savarankiški ir atsakingi.

„Sporto mokyklos bendruomenei linkiu puikaus mikroklimato, supratingumo, susitarimo ir susikalbėjimo, kuo daugiau pozityvumo ir vadovaujantis šiais kriterijais siekti bendro tikslo – ugdyti meilę sportui, mokyklai, tėvynei, pasauliui, gyvenimui ir žmonėms“, – kalbėjo Ilona Vaičiulienė. Tylos minute buvo pagerbti Amžinybėn išėjusieji buvę mokyklos bendruomenės nariai.

Garbingo mokyklos jubiliejaus proga visus pasveikino Seimo narė Rima Baškienė ir padėkas įteikė Petrui Vaitkui, lengvosios atletikos neformaliojo švietimo mokytojui ekspertui, Vidmantui Budraičiui, dziudo neformaliojo švietimo vyresniajam mokytojui, Alvydui Tileniui graikų-romėnų imtynių neformaliojo švietimo mokytojui.

Sveikinimo žodį tarė Šiaulių rajono savivaldybės vadovai – meras Česlovas Greičiu ir vicemeras Eimantas Kirkutis.

„Žvelgiant apie Šiaulių rajono sporto pasiekimus, reikia nusilenkti mūsų kūno kultūros mokytojams, sporto treneriams, vaikų tėveliams, kad pasiekta tokių puikių rezultatų, stebina tiek daug norinčių sportuoti“, – visai rajono sporto bendruomenei dėkojo meras Česlovas Greičius.

Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos 50-ies metų jubiliejaus proga už nuoširdumą, profesinę patirtį, jaunųjų sportininkų ugdymą ir svarų indėlį plėtojant Šiaulių rajono sportą Savivaldybės mero padėkos skirtos: Artūrui Ankudinovui, futbolo neformaliojo švietimo mokytojui; Dariui Leškauskui, futbolo neformaliojo švietimo vyresniajam mokytojui; Arnui Liuliui, krepšinio neformaliojo švietimo vyresniajam mokytojui; Valerijui Ponomariovui, lengvosios atletikos neformaliojo švietimo mokytojui metodininkui; Juozui Staponkui, krepšinio neformaliojo švietimo vyresniajam mokytojui ir Romualdui Juodžiui, metodininkui suaugusiųjų sportui.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos padėkos įteiktos: Arnui Lukošaičiui, lengvosios atletikos neformaliojo švietimo vyresniajam mokytojui;

Valdemarui Mitkui, kiokušin karate neformaliojo švietimo vyresniajam mokytojui;

Gediminui Jonuškiui, graikų-romenų imtynių neformaliojo švietimo mokytojui metodininkui.

Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos direktorės padėkos skirtos: Tomui Griciui, graikų-romėnų neformaliojo švietimo mokytojui; Robertui Vališauskui, lengvosios atletikos neformaliojo švietimo mokytojui; Povilui Mickevičiui, futbolo neformaliojo švietimo mokytojui; Juventai  Katkutei, krepšinio neformaliojo švietimo mokytojai; Audronei Gaižauskaitei, tinklinio neformaliojo švietimo mokytojai; Aurimui Skėriui, metodininkui suaugusiųjų sportui;Tomai Alšauskaitei,  metodininkei suaugusiųjų sportui; Gitanai Kurapkienei, metodininkei suaugusiųjų sportui; Gediminui Prialgauskiui, metodininkui suaugusiųjų sportui; Sigitai Balčiūnienei, sekretorei; Vytautui Bernotui, darbininkui; Gražinai Montvydienei, valytojai; Linui Samulioniui, darbininkui; Antanui Spulginui, vairuotojui; Editai Tamošaitienei, valytojai; Bronislovui Ragauskui, darbininkui.

O kokia Sporto mokyklos šventė be sporto, tad, po gausių padėkų įteikimo, scenoje pasirodė trys geltonais marškinėliais vilkintys atletai – Arnas Lukošaitis, Valdemaras Mitkus ir Artūras Ankudinovas, kurie visiems šventės dalyviams pravedė nuotaikingą mankštą!

Šventėje vienus sveikintojus keitė kiti, o vėliau šį jubiliejinį vakarą vedę buvę sporto mokyklos mokiniai – Emilija Lidytė ir Kipras Kunigėlis žiūrovų paklausė – be ko neapsieina gimtadienis? Į sceną, žaižaruojant mini petardomis, buvo įneštas didžiulis šventinis tortas.

Padėkota šventės dalyviams, rėmėjams ir partneriams.

Šventinę nuotaiką puikiai kūrė dainų atlikėjas Vidas Bareikis.

Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis

Nuotraukos autoriaus

Informacija atnaujinta 2023-09-13 11:16

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}