Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

NAUJIENOS

JAUNIMO SAVANORYSTĖ ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE

2019-05-02 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (JRD) – Lietuvos biudžetinė įstaiga, kuri įgyvendina valstybės jaunimo politikos tikslus ir priemones, stiprinančias jaunimo motyvaciją ir galimybes įgyti išsilavinimą, gauti darbą ir įsitraukti į aktyvų visuomeninį gyvenimą, dalyvauja sprendžiant jaunimo problemas bei plėtoja neformalų ugdymą ir jaunimo socializacijos procesus. JRD įkurtas 2006 m. rugpjūčio 15 d., pertvarkius Valstybinę jaunimo reikalų tarybą (VJRT) bei perėmus visas jos teises ir funkcijas.

 

Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka teikia informacines, švietimo ir kultūrines paslaugas, skatina skaitymą ir kūrybiškumą. Mokydama kompiuterinio raštingumo, vykdydama neformaliojo švietimo veiklas, prisideda prie išsilavinusios ir informatyvios žinių visuomenės kūrimo, mažina skaitmeninę bei socialinę atskirtį, sudaro lygiavertes sąlygas naudotis kokybiška informacija ir žiniomis, mokytis visą gyvenimą, tobulėti, prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios aplinkos.
Šiaulių rajono savivaldybės viešajai bibliotekai 2019 m. kovo 7 d. suteikta reakreditacija ir įvertinimas, kuriuo veiklos koordinatoriai gali pasiūlyti savanoriams platų spektrą dalyvaujant mobiliame darbe su jaunimu ir organizuojant TAU veiklas. Šią veiklą kuruoja Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė Roberta Rasikienė ir Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėjos pavaduotoja Karolina Jasiukevičiūtė.
Jei norite turiningai praleisti laiką, įgyti naudingos patirties, žinių ir aktyviai dalyvauti bibliotekos veikloje – kviečiame prisijungti ir tapti savanoriu. 2019 metais stosiantys į Lietuvos aukštąsias mokyklas galės gauti 0,25 papildomo balo už ilgalaikę savanorystę.

Kviečiame norinčius savanoriauti susisiekti šiais kontaktais:
Tel. 841 52 37 98 arba el. paštu [email protected] arba ateiti į artimiausią biblioteką Šiaulių rajone.

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus informacija

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}