Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

NAUJIENOS

GYVENTOJAI KVIEČIAMI DALYVAUTI SAVIVALDYBĖS STRATEGINIO PLĖTROS PLANO RENGIME

2023-08-28 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Šiaulių rajono savivaldybės gyventojai kviečiami dalyvauti savivaldybės Strateginio plėtros plano rengime ir teikti pasiūlymus, kurie bus svarstomi rengiant 2024–2030 m. plėtros planą.

Baigiantis 2017–2023 m. Šiaulių rajono savivaldybės plėtros strateginio plano įgyvendinimo laikotarpiui ir siekiant užtikrinti ilgalaikės plėtros strategijos tęstinumą, Šiaulių rajono savivaldybė rengia 2024–2030 m. strateginį plėtros planą. Gyventojai kviečiami teikti pasiūlymus iki rugsėjo 30 d.

Strateginis plėtros planas – kompleksinis veiklos planavimo dokumentas, kuriame, atsižvelgiant į aplinkos ir išteklių analizę, yra nustatomi ilgalaikiai plėtros prioritetai, vizija, strateginiai tikslai, uždaviniai, priemonės ir etapai strategijai įgyvendinti, planuojami finansiniai ir kiti ištekliai. Planas bus rengiamas tokiais etapais: aplinkos analizė ir pirminių pasiūlymų dėl plano suformavimas, projekto rengimas, svarstymas ir tvirtinimas.

Dėl siūlymų 2024–2030 m. Šiaulių rajono savivaldybės strateginį planą, kviečiame kreiptis el. paštu vaida.kereziene@siauliuraj.lt nurodant:

  • vardą, pavardę;
  • kontaktinę informaciją (el. pašto adresas ir telefono numeris);
  • problemos, pasiūlymai.

Vaida Kerėžienė

Investicijų ir projektų valdymo skyriaus

vyriausioji specialistė

Informacija atnaujinta 2023-08-28 09:49

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}