Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

NAUJIENOS

„GINKŪNŲ VASARA“ LINKSMINTIS IR ŠVĘSTI PAKVIETĖ JAU 24-ĄJĮ KARTĄ

2021-07-05 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Liepos 23-ąją Ginkūnuose jau 24-tą kartą surengta šventė „Ginkūnų vasara“, į kurią, pasiilgę kultūros renginių, pliūpstelėjo gausus būrys ginkūniškių ir gyvenvietės svečių. Šventės programa buvo padalinta į dvi dalis.

Pirmoje šventės dalyje nepelno siekianti organizacija labdaros ir paramos fondas „Dinozauras“ kartu su ginkūniškiais vykdė projektą „Zubovinė-Gegužinė“. Čia buvo organizuojama daug veiklų – vyko šaškių turnyrai, susitikimas su muzike Aukse Matuliene, gausūs šventės dalyviai galėjo dalyvauti ekskursijose po Ginkūnus, edukacijose, vaidinimuose.

Ginkūnų parke įspūdingą parodą surengė tautodailininkas, meno kūrėjas ginkūniškis Jonas Vaicekauskas. Parodoje po atviru dangumi buvo eksponuota dvidešimt viena skulptūra sukurta iš akmens, medžio, metalo. Kaip pažymėjo pats parodos autorius Jonas Vaicekauskas, jam labiausiai prie širdies kurti akmens skulptūras, nors nevengia eksperimentuoti naudojant mišrias medžiagas.

Linksmiausia „Ginkūnų vasara“ šventės dalis vyko Ginkūnų parkelyje. Ginkūnų seniūnijos seniūnė Vilija Kvasienė ir kultūros darbuotoja Genovaitė Doftartaitė kvietė pasirodyti muzikines ir šokių grupes: koncertavo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro kolektyvai – „JAMP“, „Rasa“, „Švedė“ ir kt.

Žiūrovai galėjo stebėti ir klausytis atlikėjo Martyno Kavaliausko, kapelijos „Mingė“, Vaidos Urbietytės ir Vitalij Neugasimov atliekamų kūrinių.

Šventėje buvo apdovanoti aktyviausieji ginkūniškiai, sveikinimo žodžius tarė Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nariai – Arūnas Grubliauskis ir Algis Mačiulis. Šventės dalyviai džiaugėsi Seimo narės Rimos Baškienės apsilankymu ir nuoširdžiais pokalbiais. Šventės metu vyko prekybininkų ir amatininkų mugė, edukacijos, veikė batutai...

Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis

Nuotraukos autoriaus

Gautas sutikimas viešinti

Informacija atnaujinta 2021-07-05 11:02

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}