Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ŽARĖNUOSE -- KRAŠTIEČIŲ ŠVENTĖ „PO TĖVIŠKĖS DANGUM“

2019-06-26 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Pirmadienį šimtamečiame Žarėnų parke vyko tradicinė kraštiečių šventė „Po tėviškės dangum“. Dieną parke surengtos krepšinio, tinklinio varžybos, įvairūs edukaciniai užsiėmimai. Ir vaikai, ir suaugusieji galėjo pasimokyti tapyti gamtoje, pasigaminti vėduoklių, sodo puošinių iš gipso, žiesti puodynes iš molio, išbandyti vaisių ir daržovių karvingą, krepšių pynimą, pasigrožėti iš Dargaičių kaimo atvežtomis alpakomis.

 

Vakare pagerbti savo kraštą mylintys, gražinantys kraštiečiai, padėkota šventės rėmėjams: ūkininkams Gitanai ir Vytautui Petrokams, Snieguolei ir Petrui Dauniams, Arūnui Gedaminskui, Zitai ir Virgilijui Ivoškevičiams, Silvui Gedaminskui, UAB „Klauso ūkis“, UAB „Medrida“.

Šventės akcentas -- per parką, net 100 metrų, nešama Lietuvos vėliava.

Žarėniečius sveikino, už gražius ir prasmingus darbus dėkojo Šakynos seniūnas Mindaugas Gedvila, Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės patarėja Judita Šakočiuvienė, Žarėnų kaimo bendruomenės pirmininkė ir seniūnaitė Jolanta Gedaminskienė.

ŠRSKC Šakynos filialo kultūros renginių organizatorė Sigutė Butvidienė sakė, jog ne aukšti kalnai, ne žali slėniai ar sraunios upės lemia krašto grožį, o paprasti žmonės savo kilniais darbais gražinantys savo tėviškę.

Šventėje užteko peno ir dvasiai, ir kūnui. ŠRSKC Šakynos filialo Žarėnų salės moterų klubas suėjimui išvirė net rijų rūšių sriubos: kopūstienės, bulvienės ir barštienės. Koncertavo skrabalų virtuozas („Skrabalmen“) Ramūnas Šileika, grupė „Gers“ iš Klaipėdos.

Šakynos filialo kultūros renginių organizatorė S.Butvidienė

* Gautas sutikimas viešinti.

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}