Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

YPATINGA MAMOS DIENA ŠAKYNOJE SUBŪRĖ DŽIAUGSMUI, GROŽIUI IR MUZIKAI 

2022-05-04 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šakynoje vyko šventinis koncertas, skirtas Motinos dienai paminėti. Saksofono melodijos garsais koncertą pradėjo Anatolijus Oleinikas. Susirinkusias mamas, močiutes ir būsimas mamas pasveikino Šakynos seniūnas Mindaugas Gedvila. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyriaus direktoriaus pavaduotoja J. Lukoševičienė sveikino susirinkusias mamas, o mokiniai dovanojo smagius šokius, linksmą dainą ir nuoširdžias eiles. Ikimokyklinio ugdymo mokytojų paruošti ugdytiniai įteikė dovanėles savo mamoms. Priešmokyklinio ugdymo grupės mokinukai dovanojo ʺOžiukųʺ šokį. Pradinių, vyresniųjų klasių mokiniai puikią nuotaiką dalino atlikdami ritminius šokius.

Saulei šviečiant ir šildant, skambėjo A. Oleiniko atliekamos dainos, lingavo ir plojo publika. Rimantas Mickevičius rūpinosi koncerto įgarsinimu ir dovanojo dainą ʺBaltas paukštisʺ. Šiaulių valstybinės kolegijos atstovės supažindino moteris su ʺBrandžios veido odos priežiūros ypatumaisʺ.

Šventė įvyko, nuotaika buvo, mamos šypsojosi. Dėkojame šventės organizatoriams ir dalyviams: Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyriaus mokiniams ir mokytojams, Šakynos bendruomenei ir jos vadovei S. Kreimerienei, seniūnaitei A. Pranckuvienei ir darbščioms merginoms, sukūrusioms puokšteles mamoms, V. Petrokui už saldžias dovanas, Šiaulių valstybinės kolegijos atstovėms už aktyvų dalyvavimą šventėje ir pasidalintomis veido grožio paslaptimis. Už gražiai ir meniškai įamžintas šventės akimirrkas dėkojame Aušrai Guigaitei.

Asociacijos ʺŠakynos bendruomenėʺ informacija

Nuotraukų autorė Aušra Guigaitė

Gautas sutikimas viešinti

Informacija atnaujinta 2022-05-04 08:41

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}