Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

VYRIAUSYBĖ SKYRĖ LĖŠŲ SVARBAUS KELIO REMONTUI

2019-06-26 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Ne kartą Šiaulių rajono savivaldybė kėlė klausimą dėl kelio į UAB „Toksika‘ rekonstrukcijos. Avarinės būklės kelias, kuriuo kasdieną riedą sunkiasvorė technika ir gabena į sąvartyną atliekas iš viso regiono, tarp jų – ir pavojingas. Tokio transporto avarija galėtų baigtis net ekologine nelaime.

 

Vadinamasis Jurgeliškių kelias veda į Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyną, Šiaulių miesto nuotekų valyklą ir itin svarbų objektą – bendrovės „Toksika“ filialą ir pavojingųjų atliekų sąvartyną. Į finansavimo paieškas įsijungė ir Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės nariai. Pagaliau sulaukta geros žinios – Vyriausybė rado šiam svarbiam objektui 552,7 tūkstančius eurų iš kelių priežiūros ir plėtros programos rezervo lėšų.

Seimo narys Stasys Tumėnas simbolinę kelio remonto kortelę perdavė Šiaulių rajono savivaldybės merui Antanui Bezarui ir pažymėjo, jog aktyvi Šiaulių rajono savivaldybės vadovų pozicija šiuo klausimu ir lėmė, kad būtų surastos lėšos kelio remontui.

LR Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė atkreipė dėmesį į Šiaulių rajono savivaldybės vadovų atkaklumą ir ryžtą, kad kelias būtų rekonstruotas.

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras akcentavo, kad ne kartą kėlė kelio remonto klausimą. Jo teigimu šiuo metu vyksta darbų viešieji pirkimai ir planuojama kelio remonto darbus užbaigti spalio mėnesį.

„Mes valdome net tris valstybinės reikšmės objektus ir mūsų užduotis ne tik saugiai sutvarkyti atliekas, bet ir saugiai jas atsigabenti. Sunkiuoju transportu atliekos važiuoja iš visos Lietuvos, todėl kiekvieną kartą nuogąstaujame, kad talpa su atliekomis, kurios būna degios, sprogstančios, toksiškos ar infekuotos, neapsiverstų ir nesukeltų nelaimės. Džiaugsimės, kai tas laikotarpis bus praeityje“, – kalbėjo įmonės“ Toksika“ vadovas Arūnas Dirvinskas.

Kelio remonto darbams yra numatyta skirti pusę milijono eurų.

 

Pagal pateiktą medžiagą

parengė Zigmas Ripinskis

* Gautas sutikimas viešinti

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}