Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

VOVERIŠKIŲ BENDRUOMENĖ ĮGYVENDINO PROJEKTĄ „SPORTUOKIME IR ŽAISKIME KARTU“

2022-10-27 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Asociacija „Voveriškių bendruomenė“ parašė, vėliau laimėjo, o vėlyvą rudenį pavyko ir įgyvendinti projektą „Sportuokime ir žaiskime kartu“. Iš projekto lėšų buvo nupirkti ir sumontuoti treniruokliai ir vaikų žaidimų aikštelės įranga bendruomenės teritorijoje.

Projektas įgyvendintas iš Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos pagal 2022 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikto asociacijos „Voveriškių bendruomenė“ projekto  „Sportuokime ir žaiskime kartu“ lėšų. Pagal veiklos sritį „Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams, ir priežiūra“ .

Bendruomenė 2022 metai turėjo išsikėlusi tikslą - sukurti naują infrastruktūros objektą Voveriškių kaime siekti didesnio asociacijos narių, Voveriškių kaimo, jaunimo, vaikų ir vyresnio amžiaus gyventojų užimtumo, įsitraukimo į sveikatą stiprinantį fizinį aktyvumą gryname ore vasaros laikotarpiu ir rudenį. Taip sudarant palankesnes sąlygas kokybiškesnio laisvalaikio praleidimui, noras, kad viešosios erdvės būtų sutvarkytos, modernizuotos, patrauklios.

Bendruomenė susidūrė su didžiuliais iššūkiais, kurie pavasarį netikėtai užgriuvo visą pasaulį (karas Ukrainoje). Sutrikęs tiekimas, padidėjusios kainos... Bet visi drauge susitelkę, turime Šiaulių rajone dar vieną patrauklią vaikams ir suaugusiems laisvalaikio praleidimo vietą.

Dar šį nuostabų rudenį Šiaulių r. Voveriškių mokyklos mokiniai, darželio ugdytiniai, Voveriškių kaimo vaikai ir tėveliai tikrai galės praleisti ne vieną gražią popietę šioje aikštelėje. Bendruomenės teritorijoje, kur įrengta treniruoklių ir vaikų žaidimų aikštelė jau yra pavėsinė, krepšinio, paplūdimio tinklinio aikštelės, senjorų parkelis, medinių sūpynių parkelis su smėlio dėžėmis.

Džiaugėmės, kad susidorojome su šiuo iššūkiu ir viliamės, kad treniruoklių ir vaikų žaidimų aikštelė bus saugomos ir naudojamos.

Prie projekto įgyvendinimo prisidėjo: Šiaulių rajono savivaldybė, asociacijos „Voveriškių bendruomenė“  nariai, Voveriškių kaimo ūkininkai.

Asociacijos „Voveriškių bendruomenė“ informacija ir nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-10-27 11:57

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}