Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

VAIKŲ VASAROS POILSIO PROJEKTAS „PASIDALINKIME DRAUGYSTE“

2023-08-31 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Rugpjūčio 20-24 d. dvidešimt penki Kūrybos namų mokiniai stovyklavo Akmenės raj. Papilės sen. Balsiuose. Vaikų vasaros poilsio projektą „Pasidalinkime draugyste“ iš dalies finansavo Šiaulių rajono savivaldybė. Jau penkta vasara, kai būrelius lankantys mokiniai gali turiningai pailsėti, sustiprėti fiziškai ir emociškai, išmokti naujų žaidimų, susirasti draugų.

Stovykloje buvo įgyvendintos projekte planuotos veiklos. Edukacinėmis veiklomis ir žaidimais stovyklautojus pradžiugino Kuršėnų jaunimo centro savanoriai. EKO dirbtuvėse vaikai pagamino ir padovanojo stovyklos draugams stalo žaidimą iš antrinių žaliavų. Būrelis lėlių teatro mėgėjų parodė savo lėles ir spektakliuką „Kiškių pyragai“. Mokiniai noriai dalyvavo veiklose pagal Balsių stovyklos sudarytą programą (edukacija „Žemaitijos pienas“‚ kūrybinės dirbtuvės, baidarių žygiai, teminiai vakarėliai).

Stovyklautojai namo išvyko pailsėję, sustiprėję, susiradę naujų draugų, papildę žinias. Stovyklos dalyviai dėkoja partneriams, rėmėjams, tėveliams, Balsių stovyklos direktoriui Aloyzui Jarošaičiui ir Šiaulių rajono savivaldybei už galimybę, pailsėti vaikų vasaros poilsio stovykloje.

Kūrybos namų vyr. mokytoja Rasa Poškienė

Autorės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2023-08-31 10:54

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}