Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

VAIKŲ GLOBOS SAVAITĘ – GLOBĖJŲ DIENAI SKIRTI RENGINIAI

2022-07-01 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Pirmąjį liepos sekmadienį Lietuvoje yra minima Globėjų diena. Siekiant atkreipti dėmesį į vaikų globą ir globėjus, keisti neigiamas visuomenės nuostatas, jau trečius metus iš eilės kiekvienoje savivaldybėje vyksta renginių savaitė, skirta Globėjo dienai paminėti.

Šiaulių rajone Vaikų globos savaitė prasidėjo birželio 27 d. o finalinis renginys vyks Klaipėdoje Lietuvos Globos centrų festivalis „Vaikai yra Vaikai“ liepos 2 dieną, kur pakviesti dalyvauti ir Šiaulių rajono globėjai.

Šiemet Vaikų globos savaitės metu vyko ėjimo renginys „Sąmoningumas ir sveikas sportas“, demonstruotas „Drugelio širdis“, o birželio 30 d. Šiaulių kultūros centre vyko muzikinis – teatralizuotas poezijos vakaras „Globos Muzika“, kurią atliko Šiaulių valstybinio dramos teatro aktoriai Juozas Bindokas ir Severinas Norgaila. Taip pat vyko susitikimas su rašytoja Virginija Rimkuviene ir jos knygos „Jis vadina mane mama“ pristatymas.

Šiame renginyje Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius pasveikino visus Šiaulių rajono savivaldybės globėjus (rūpintojus) su Globėjų diena, padėkojo, kad jie prisiima atsakomybę iš likimo nuskriaustus vaikus.

Mero pavaduotojas Česlovas Greičius Šiaulių rajono savivaldybės mero Antano Bezaro padėką įteikė Kuršėnų šeimos namų Globos centro socialinei darbuotojai (globos koordinatorei) Ramintai Tamašauskaitei, padėkojo šio centro vadovei Jolantai Mankuvienei.

Seimo narės Rimos Baškienės padėka įteikta ilgamečiam Kuršėnų šeimos namų socialiniam darbuotojui Renatui Šemetai.

Globėjus pasveikino Edita Pleškaitė, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Šiaulių rajono savivaldybėje

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-07-04 17:12

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}