Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

TARYBA PATVIRTINO NAUJĄJĄ ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJĄ, KOMITETŲ SUDĖTĮ

2019-04-30 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Antradienį posėdžiavusi Šiaulių rajono savivaldybės taryba slaptu balsavimu išrinko ir patvirtino naująją Šiaulių rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotoją Reginą Rupšienę. Iš 23 galiojančių slapto balsavimo biuletenių, 16 – už Reginą Rupšienę. Ilgametę vadybinę darbo patirtį turinti Regina Rupšienė Vilniaus pedagoginiame institute yra įgijusi matematikos mokytojo specialybę, vėliau Vytauto Didžiojo universitete yra įgijusi edukologijos magistro laipsnį. Iki paskyrimo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Regina Rupšienė dirbo Kuršėnų politechnikos mokyklos direktore. Ji turi pirmąją vadybinę kvalifikacinę kategoriją, yra švietimo vadovų atestacijos, taip pat vidurinio ugdymo programų akreditacijos ekspertė. Turi patirties ne tik švietimo vadybos, bet ir socialinėje srityje – yra dirbusi Vaikų teisių apsaugos tarnyboje. Taip pat turi politinės patirties - trečią kartą yra išrenkama į Šiaulių rajono savivaldybės tarybą. Paskyrus Reginą Rupšienę į Savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojas, ji privalės atsisakyti rajono Savivaldybės tarybos nario mandato.

„Politika duoda galimybę pasirūpinti kitais, tuo, kas aktualu žmonėms, taip pat suteikia galimybę ir pačiam tobulėti, siekti rezultatų“, - sakė Regina Rupšienė.

Regina Rupšienė išskyrė tris vertybes, kurios jai yra svarbiausios darbinėje veikloje – atsakomybė, pasitikėjimas ir palaikymas.

Ji - trijų vaikų mama, turi tris anūkus.

Regina Rupšienė darbą naujose - Šiaulių rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigose pradės nuo gegužės 14 dienos.

Tarybos posėdyje suformuota ir Tarybos komitetų sudėtis. Biudžeto, finansų ir valdymo komitete dirbs Algimantas Gaubas, Arūnas Grubliauskis, Alfredas Jonuška, Rymantas Norkus, Regina Rupšienė. Kaimo reikalų ir ekologijos komitete dirbs Ilona Baristienė, Vaclovas Motiejūnas, Kęstutis Lukšas, Darius Ramančionis, Gediminas Vaičiulis. Komunalinio ir vietinio ūkio komitete - Česlovas Greičius, Rolandas Freimonas, Simonas Strelcovas, Ingrida Venciuvienė. Sveikatos ir socialinių reikalų komitete – Vaida Gricienė, Algis Mačiulis, Judita Šakočiuvienė, Rolandas Tamošaitis, Ingrida Volosova, o Švietimo, kultūros ir sporto komitete - Roma Albrikienė, Ada Grakauskienė, Eimantas Kirkutis, Jonas Novogreckis, Martynas Rusteika.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) narys Česlovas Greičius pristatė valdančiosios daugumos – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (13 mandatų) bei Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio (LRLS, 2 mandatai) koalicijos programą, kurioje numatyta įvairių veiklos sričių, darbų tęstinumo, naujų projektų.

Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) bei Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP), turinčios po 4 narius rajono taryboje, pasiskelbė opozicinėmis frakcijomis. Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas – Alfredas Jonuška, o Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos – Algimantas Gaubas. Opozicijoje dirbs ir 2 mandatus turinčios Darbo partijos (DP) atstovės, tačiau jos frakcijos negalėjo sudaryti, nes tam reikia trijų narių.

Svarstant Šiaulių rajono savivaldybės tarybos ir komitetų posėdžių grafiką opozicijos atstovai iškėlė diskusiją apie tai, ar posėdžiai negalėtų vykti po darbo valandų arba savaitgaliais. Tačiau toks siūlymas nepalaikytas. Taip pat diskutuota ir apie kai kurių komitetų darbo laiką – vieniems jis patogesnis iš ryto – nuo 10 valandos, kitiems – nuo 13 valandos. Tačiau priminta, kad kandidatuojant savivaldos rinkimuose visi turintys savo tesioginius darbus žinojo, kad, patekus į Tarybą, teks vykdyti Tarybos nario pareigas.

Į Lietuvos savivaldybių asociacijos suvažiavimą Šiaulių rajono savivaldybės taryba delegavo merą Antaną Bezarą (LVŽS) ir Tarybos narius Algimantą Gaubą (LSDP) bei Martyną Rusteiką (LVŽS).

Į Šiaulių regiono plėtros tarybą Šiaulių rajono savivaldybės taryba delegavo šioje taryboje jau ankstesnėje kadencijoje dirbusį, aktyviai dalyvavusį posėdžiuose, teikusį nemažai pasiūlymų, paklausimų Arūną Grubliauskį (LVŽS).

Taip pat 2019–2023 metų IX šaukimo Šiaulių rajono savivaldybės tarybos įgaliojimų laikotarpiui patvirtinta Šiaulių rajono savivaldybės peticijų komisija, kurią sudaro 5 nariai: Simonas Strelcovas (TS-LKD), Ingrida Venciuvienė, (DP), Ada Grakauskienė (LVŽS), Algis Mačiulis (LRLS), Rolandas Tamošaitis (LSDP). Šiaulių rajono savivaldybės peticijų komisijos pirmininke paskirta Ada Grakauskienė, o pirmininko pavaduotoju Rolandas Tamošaitis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Zigmo Ripinskio nuotraukos

Sutikimas fotografuoti ir viešinti gautas

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}